che.ungurury.ru

Jedl jsem syrová játra - o tři dny později spatřil světlo světa!

Dobrý den, „Babičko!“ Jeho příběh Chci pomoci těm, kteří trpí kuřecí slepoty.Esche byl mladý, jsem pracoval ve městě Mariupol na „Azovstal“ a také studoval na tovární rabfak. Po maturitě nastoupil na Saratov Road Institute. Žil v hostelu ústavu a kolik studentů načerno jako nakladačem. V podstatě jsem musel nosit pytle mouky a cementu. Práce byla zaprášená, většinou v noci, av důsledku toho měsíce, jsem se stal velmi nemocný vidět na vecheram.Iz to zastavil návštěvníky tanečních akcí, které o víkendech a svátcích se konaly v našem ústavu. Přišli a děvčata z lékařského ústavu hostelu, který je blízko nás. Na jednom z večerů, jsem se setkal s jedním z těchto dívek a pak tancoval jen s ní. Jednou večer, když viděl, že jsem přestal chodit tancovat, přišla ke mně v hostelu. Když jsem jí vysvětlil důvod jeho zmizení, řekla: - Ano, máte šeroslepost! Jít ráno na trh a koupit hovězí játra. Průchodem přes mlýnek na maso ropy, přidejte trochu luk, listy a ihned jíst vařené hmoty. Uvidíte, že vize vernetsya.Reshil sledovat její radu. V důsledku toho - po 3 dnech před očima! Více slepota mě bespokoila.Vot takovou životní příběh. Kdyby moje zkušenost někoho jiného, ​​aby pomohla vyrovnat se s tímto nepříjemným onemocněním, budu velmi rád.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru