che.ungurury.ru

Následujte své srdce, chrání srdeční svaly neobtěžujte

Dobrý den, „Babičko!“

Chci se podělit o své zkušenosti.

Najednou trpěl velmi od anginy pectoris (angina pectoris) - nejběžnější forma ischemické choroby srdeční. Jejím hlavním projevem - hodí kompresi, tísnivou bolest na hrudi. To nastane náhle, trvá od několika minut až půl hodiny, má různou intenzitou může být uveden v levé paži, lopatky, rameno nebo krku, alespoň - na pravé straně, zadní a oběma rukama. Často angina pectoris je doprovázen pocitem strachu. V žádném případě nedávají k němu a snaží se okamžitě zmírnit zármutek. K tomu je vždy na dosah ruky „Validol“. Došlo-li k angina při chůzi, a „Validol“ z nějakého důvodu jste neměl, by měl okamžitě zastavit, relaxovat a dýchat rovnoměrně. Brzy se bolest ustoupí.




V roce 1993, po ošetření v nemocnici, ošetřující lékař mi řekl:

- To vše bez „nitroglycerin“ Teď nemůžete žít!

Ale na rozdíl od rozsudku, rozhodl jsem se vzdát. Začal jsem číst různé publikace o lékařských oborů, které se vztahují k sobě doporučenou léčbu angíny a nakonec se zastavil na dech systému jógy.

Dýchat správně tímto způsobem by měly být stojící nebo sedí na židli s rovnými zády, uvolnit a myslet na něco příjemného (vždy myslím na moře), dýchat nosem a držet ji do hrudníku, takže je to pohodlné. Vydechněte ústy a výdech zároveň snadné trefit ruce ohnuté v loktech, jako jsou křídla, levé a pravé straně hrudníku (tato činnost je prováděna v „Letkajenkka“ při tanci). Proveďte tento dýchání po dobu 10 minut při prvním jednou za den a týden - ranní, odpolední a večerní. I dýchala tak za měsíc, pak jsem si udělal přestávku po dobu 10 dnů a po opakovaném léčebné kúry. A tak se občas léčeni po dobu šesti měsíců. V tomto cvičení je časová prodleva dýchání kyslíku poslal přímo do srdečního svalu, uvolnění napětí. Nejprve je třeba dávat pozor, aby se zabránilo závratě. Provádět dýchání jógy až do úplného uzdravení. Vy sám musí cítit, když k zastavení útoků. Po tom, projít lékařskou prohlídku.

Kromě plnění dechová cvičení, musíte každý den chodit pod širým nebem u rybníka v lese nebo v parku, dýchání na čerstvém vzduchu obohaceného kyslíkem. Velmi dobré, aby to s někým jiným, aby chůze, aby vedl neuspěchaný konverzace.

Po zotavení, je nutné vyhnout se stresu, protože by to mohlo vést k obnovení této nemoci. Jeden den poté, co zotavil, běžel jsem se dohnat s vozíkem (tam byla taková potřeba) a najednou cítil, že ne Doběh. Okamžitě o systému jógy dýchal vzduch nosem, zadržela dech, a tak se rozhodl stresovým situacím - vozík, aniž bych odešel.


Je velmi důležité naučit se odpouštět všem, neustále chtějí všichni lidé zdraví, štěstí
, Bez urážky a není plný zlosti, protože většina nemocí - je výsledkem negativních myšlenek a činů.

Více usmívat a pamatovat si, že všechny subjekty musí být léčeni pouze s dobrými myšlenkami. Můžete jemně mluvit každému subjektu. Například, pokud nemocné srdce nebo je tachykardie, okamžitě položil pravou ruku pod levé straně prsou do oblasti srdce, pokrýt vaše oči, myslím, že tento orgán s vděčností a mysl uklidnit srdce, řekněme, „Všechno je v pořádku, moje srdce bije rytmicky, jsem obklopen přírodou slunce, jsem žít v harmonii se svým tělem, včetně srdce. Uklidni se, drahá. " Mrtvice je místo, pevně svíral ruku k hrudi, s lehkými krouživými pohyby tak, že kůže se pohybuje ve směru hodinových ručiček, řekněme laskavé slovo srdce, přejeme mu hodně štěstí, a uzavřel svou řeč slovy: „Nech to tak. Amen! "

Dokonce i ve starověku považován za srdce středu mysli, lásky a nesobeckosti. Takže se o to postará. Bůh vám žehnej!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru