che.ungurury.ru

Jak jsem se vyléčil syna glomerulonefritidy

Často jsou recepty od glomerulonefritidou. Tato nemoc trpěl i můj syn. Sám jsem ho léčit, a díky bohu, nemoc je pryč. Takže, je třeba dát pacientovi na tuhou stravu. Měl by mít zelí, sladká jablka, sýr, meruňky, brambory zřídka, bezmasé polévky, a co je nejdůležitější, denně jíst dýni. V dopoledních hodinách a na oběd jíst jako hlavní jídlo, a večer pít dýňový džus. Léky, pokud moč je černá s krví a bílkovin, je nezbytné, aby se pacientovi 3x denně injekce „penicilin“. Jakmile budou testy lépe injekce k zastávce, ale pokračovat v stravu po dobu 3-4 měsíců. Je nutné pravidelně pít Napary z pupenů břízy, gryzhnika holé větve a rakytník řešetlákový, má v glomerulonefritid tolik višní a čerstvé ogurtsov.Posle zlepšení stavu pacienta může být trochu, stejně jako malé děti, aby zavedly různé potraviny ve stravě. Ujistěte se, že čistit krev. K tomu, přeskočte individuálně mleté ​​rozinky, sušené švestky, sušené meruňky a vlašské ořechy, vzít med a promíchejte vše do hladka. Každý produkt, aby se stejné množství hmot. Vezměte 1 polévková lžíce Směs ráno a večer. Tímto způsobem vyléčen jsem syna glomerulonefritidy.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru