che.ungurury.ru

Čas obnovit po srdečním infarktu

V těle každého člověka jsou vyráběny velmi škodlivých látek - volných radikálů. Vyskytují se v důsledku přítomnosti chloru ve vodě. Aby se tyto látky z lidského těla, jakož i ke zlepšení zdravotního stavu po chorob, zejména srdeční záchvat, je třeba každý den během snídaně jíst jednou z potravin, které jsem níže uvedeném seznamu: 6-7sht. gnetennogo švestky, rozinky 30 g, 1/2 šálku borůvky 1/2 šálku rybíz, oranžového, jablko, červená řepa, strouhaný na jemném struhadle a zastrčený slunečnicový olej, sůl, cibule a česnek. Pokud se budete řídit mou radu, pak vaše tělo se zotaví a bude zbavit se škodlivých látek.

Pro posílení srdečního svalu pomocí tohoto receptu: 200 g sušených meruněk (sušené meruňky, sušené meruňky), 200 g černé rozinek podlouhlý, jeden kompletní s jádry sklíčko vlašských ořechů, jeden velký citron (hořké), spolu s kůrou. To vše mince, dobře promíchejte, nalijeme med května (přírodní, ne kandované) - 325 g (majonézy JAR). Celou směs znovu složené do litrovou sklenici a uložte na chladném místě, ale ne v chladničce. V dopoledních hodinách 30 minut před snídaní sníst jednu polévkovou lžíci této směsi. Já to samé před obědem a večeří. I když jste v oslabeném stavu je třeba neustále pít, v tomto pořadí. Po 3 měsících mohou zúčastnit této dvakrát denně - ráno a večer. Je velmi dobře posiluje srdeční sval, cévy, dává člověku energii a vitalitu.

můj angína 43 let, vzal jsem spoustu léků a později začal používat tuto strukturu s 50 let a ještě - teď mi 76 let. Někdy srdce bolí, ale to není vůbec to, co jsem trpěla předtím.




V noci, beru „Corvalol“ 50 kapek. Směs, která jsem řekl, souhlasím stále s přestávkami 5-7 dní. V dopoledních hodinách, 5-7 minut dělat dechová cvičení, což je také velmi užitečné při mé nemoci.

Recept vaření biostimulátorem pro omlazení

1. Slaměnka (květiny) - 100 g;

2. ledvin bříza - 100 g;

3. bylinného Hypericum - 100 g;

4. heřmánku (květiny) - 100 g;

5. Jahoda Leaf - 100g

Všechny komponenty v mlýnek na maso mlít, míchat a dát do sklenice, kryt. Ve večerních hodinách, vzít 1 polévková lžíce a tato směs se přidá 0,5 litru vroucí vody po dobu 20 minut, filtruje se přes tkáně (ne přes tenká) lehce zmáčknout. Nápoj jedné skleněné infuzi ve formě tepla, v něm se rozpustí 1 lžička med. Po přijetí tohoto balzám není jíst nebo pít!

Zbytek Ráno ohřev (jeden šálek) a pít nalačno, a rozpustí se v 1 lžička med. Snídaně do jedné hodiny. Průběh léčby - až do úplného dokončení všech součástí této kolekce. Druhý kurz 5 let. Tento recept je doporučeno, aby se lidé, kteří mají malé ochranné funkce organismu, stárnutí organismu, když je přenesen kardiovaskulárních onemocnění. Droga zlepšuje metabolismus, čistí tělo tuku a cholesterolu vkladů. Doporučuje se pro prevenci aterosklerózy, infarktu, vysokého krevního tlaku. V důsledku užívání tohoto léku zmizí šum v uších a hlavy, závratě a omlazuje celé tělo. Na rozdíl od užívání léků nemocným nebo zotavuje po onemocněních člověk musí věřit v Boha.

Chci věřit tomu, co říkám, protože jsem žil v tomto světě má mnoho, various'd viděl ve svém životě, prošli hodně, dokonce i záběr. Ale zdá se, že to zalíbilo se Bohu, že jsem přežil, a on mi ušetřil - kulka hit další upustil, „jíst na mě, a tak jsem stále naživu

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru