che.ungurury.ru

Dolichosigma v každém věku je, jak se s tím vypořádat, ať všichni vědí




Dobrý den, „Babičko!“ Chci se podělit o zkušenosti dolichosigma léčbu onemocnění, stejně jako doporučujeme několik retseptov.Dolihosigma dochází v důsledku imobility, zácpu, nepravidelné stolici a přijmout velké množství léků. Když se shluk stolice a plynu se vyskytuje v konečníku jeho protahování. Často se cítil bolest v oblasti břicha, břicho je stále silná a oteklé, jako míč, tělesná teplota někdy dosahuje 40 °, pacient toshnit.Vse těchto příznaků, já vím z první ruky. Když moje dcera zlomila nohu pět let, dva měsíce, nešla, a jen seděl, ležel a vzal hodně drog. Brzy začala všechny výše popsané problémy. Lékaři nebyli schopni určit nemoci a nadýmání doprovázena horečkou, doporučuje se vzít pilulku, „But-lázně“, „Slavnostní“ a aktivní uhlí. Bolest prošel rychle, a teplota se sníží. Je-li bolest v břiše, a teplota nebyla, moje dcera se napil vody a lehl si na břicho, aby plyny rychleji vyshli.Tak trpěla 10 let předtím, než lékaři nebylo stanoveno, že to je její dolichosigma, a byl přijat do nemocnice. Byla léčena v nemocnici dva týdny, a pak byla propuštěna domů poté, co doporučuje pokračovat v léčbě doma. Moje dcera nemohla jíst sýr, rýže, Karamelové cukroví, Kvas, nealkoholické nápoje a džusy, že je vše, co drží pohromadě střeva a formuláře gazy.Vrach doporučuje vypít neomezené množství limonády, protože přispívá k dobré práci střev a žaludku a jíst denně jeden čerstvé jablko. Toto ovoce hodně vlákniny potřeba žaludek. Předtím, než budete jíst jablko, nebo bezprostředně po jeho použití v žádném případě nemohou pít mléko, protože by to mohlo vyvolat ostrou bolest břicha a koliki.Bolnomu dolihosigmoy nutně zpět na denní bázi. Pokud nemůžete dělat to přirozenou cestou, je třeba v noci dát klystýr s vodou při pokojové temperatury.Dolihosigma stane v každém věku, a někdy je s ním zacházeno bez prodlení. Aby nedošlo k operaci, jsme se snažili, aby striktně dodržovat doporučení lékaře a nikdy jsme neměli používat klizmoy.Ne vzpomenout, jak dlouho to trvalo pro léčbu, ale v konečném dolichosigma přestat bát dceru. Mnozí lékaři říkají, že tato nemoc je nevyléčitelná, ale, milí čtenáři, dcero zpět a tady 32 let a to díky speciálně vybraným stravě netrpí touto nemocí. Tak bojovat a vítězství bude vždy vaše.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru