che.ungurury.ru

Pohyb je považován srdeční choroby. Většina onemocnění Teach tuto lekci!

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Chci a jsem na svých stránkách sdílet některé zkušenosti nedugov.Kogda vyléčit moje matka byl ještě student, lékaři přiznal její onemocnění srdce a zakázal, aby se aktivně pohybovat, povzbuzovat více ležet v posteli. Ale moje matka věděla, že po této rady, ale obecně se stává pacienty upoutané na lůžko, a to pouze jeho uzdravení v pohybu. Bez váhání začala plnit svůj plán, a to - který má být léčen, dvigayas.V University, když přišla do relace (maminka byla zaochnitsey), neměla používat výtah a každý den chodit vzrostl na osmém patře. Někdy je jednou denně, někdy dva nebo tri.Priehav domů, moje matka začala běhat každý večer neodolatelnou bolest. Začnu s pěti minut a postupně zvyšovat dobu provozu, přináší maximální dobu 30-40 minut. Tak běžela celý jaře, v létě a na podzim, s výjimkou deštivého večera, a srdeční choroby ... byla pryč. V zimě, moje matka neběžel, ale následující jaro, léto a podzim, opět běží ve večerním běhání, ztužující efektu je dosaženo. A tak na další dva roky. Celou tu dobu neměla použita k lékaři, a když se znovu dostal k vyšetření, lékaři byli uzhdivleny, že vada je pryč.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru