che.ungurury.ru

PŘI proleženiny in-právních předpisů vyplývá, že to, co přijal opatření manžel

Dobrý den, „Babičko!“

Dovolte mi nabídnout své znalosti k dobrým lidem.




Na stránkách „babička“ PGI-sy-Valos mnoha způsoby k eliminaci dekubitů, a chci říci, jaká nápravná opatření jsme se já a můj manžel, když se staral o jeho matka sklopná. 4 roky tchýně byl upoutaný na lůžko, a celou tu dobu, aby se zabránilo vzniku dekubitů, každý den jsem ho zničila se slanou vodou, stejně jako 6-7 krát za den změnil povlečení a spodní prádlo, a 1 krát za den - deky. Sklo kuchyňská sůl I rozpustí v povodí do 3 litrů vody, potom namočí do tohoto roztoku, kouskem gázy o velikosti 1,5 m, a lisování, aby se lehce otře perlinkovou mokra práva jedné straně.

Potom se gáza opláchne ve stejném fyziologickém roztoku, ale to má překonat téměř suchý, a znovu otřít gáza-subjekt, který se téměř do sucha. Mokrý plech sklouzne pod záda, místo toho sklouzl suchou, flip pacienta na ni a začal stejným způsobem zvládnout jinou část těla. Provádět takové postupy, každý den před odchodem do práce a večer před spaním. Během dne se ložní prádlo a matky-in-mého manžela, který byl schopen jít domů, a v této době se o to postarám, se vrací domů ze školy, mé dvě dcery. Nejenže změnil babička oblečení, ale také ji krmit lžičkou. Bylo to velmi tvrdá práce, ale moje tchyně nikdy trpěl proleženin, a její tělo vždy měla zdravou růžovou barvu.

Jednoho dne jsem se udělalo špatně po dobu 2 týdnů a šel do nemocnice. Při jejím uvolnění, se vrátil domů, jsem si všiml, o kapsičkami těla zeť proleženiny. Ihned začal promyje se solankou. Bolelo to, ale zeptal jsem se být trpělivý. Po 4 dnech léčby, tělo starší ženy se stal opět růžová. Takže já a moje rodina starala její matka v právu až do své smrti, a ona zemřela v 90 letech, aniž by docházelo bolestmi proleženiny. Saline I připraveny čerstvý každý den, i když to může být používáno po dobu několika dnů. Mnoho rodin má pacienty postel, radím jim zlepšit zdraví svých blízkých, aby použít tuto jednoduchou metodu.

Také chci podělit se o zkušenosti léčení onemocnění jater. V jednu chvíli jsem skutečně trpěla záchvaty bolesti v těle. Pak jednoho dne se žena mi řekla, která má být léčena s trny. Na podzim, jakmile zralé plody, budete muset připravit, a pak jíst každý den na lačný žaludek ráno 10-15 bobulí. Jsem část z nich zmrazil v mrazáku a uspal mrazicího části první a jedl, a pak ty, které byly v mrazáku. Před použitím umyjte bobule a vody rozmrazit. Brzy, játra už mi nevadí, ale pořád trnky bobule k jídlu. Navíc, jejich zachování jako pravidelný šťávou a pak ji pít. Přesto jsem suché plody a na jaře uhasit je s vroucí vodou a jíst. To znamená, že jsem zachránil po dobu 20 let. Všichni moji přátelé, kteří mu radili, je také velmi vděčný za to.

Použijte dobré lidi, své zkušenosti a neonemocní.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru