che.ungurury.ru

V NORM PRESS sám o sobě citát. Něco málo o tom, přátelé, já vám řeknu

Dobrý den, „Babičko!“




Chci ti říct, jak jsem se vypořádat s vysokým krevním tlakem, stejně jako nabízejí některé metody léčení nohu.

Před několika lety jsem trpí vysokým krevním tlakem, a přivést do normálního tlaku různých produktů a rostlin. Například v sezóně jsem jíst hodně jahod a černého rybízu, jíst bobule stejně objemových a další neustále jíst s kůží pečené brambory. Nápoj s mlékem a medem, sýry a ovoce, snaží se udržet denní dávku medu nepřesahuje 3 lžíce (V žádném případě, vysoký krevní tlak nemůže jíst med, zapít horkým čajem!). Občas mele spolu s citrónovou kůrou, promícháme s cukrem a brát 1 čajovou lžičku směs 3 krát denně po dobu 2-3 týdnů. Jsem pravidelně jíst dort červené řepy, vařit a pít čaj z listů vápna, malina, černého bezu květiny, květy a listy matka a nevlastní matku. Kromě toho, vodka nalije 0,5l sklo nasekaný česnek, urgentní nejméně 2 týdny na teplém a tmavém místě, a potom při 1 čajová lžička tinktura 3 krát denně.

Nyní pro léčbu nohou. Praskliny na patách se hojí rychle, je-li v noci na páru paty v horkém roztoku sody, pak dal na ně zlato, ležel na vrcholku list bílého zelí, zajistěte ho obvazem nebo obklad střílet až do rána. Když nadměrné pocení nohou doporučujeme ranní posypat nožní prášek, kyselinu boritou, distribuovat ji bez tření na povrchu chodidlech a mezi prsty, nosit ponožky a chodit po celý den. Večer, všechny promývací horká voda. A tak každý den po dobu 2-3 týdnů. Užitečné cukru a 1 litru vařící vody 50-100 g mleté ​​dubové kůry, vaří se po dobu 20 minut na mírném ohni, a poté se ochladí vývar se koupel nohou. Je-li to nutné houba ponořit nohy před spaním za kotníky v povodí studené vody, ve které se rozpustí 1 polévková lžíce kuchyňské soli a jedlé sody a poté se opláchne čistou vodou. Je možné eliminovat houby promíchat mezi prsty se směsí drceného máty a soli přijatých ve stejném poměru objemu a hodinu smýt všechny studené vody. Tento postup se provádí 1-2 krát denně. Od nohou třením opruzenin ulehčit problémových oblastí s čerstvými listů jitrocele.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru