che.ungurury.ru

Houby o důvěře, když jsem byla nemocná matka

Dobrý den, drahý „babička“!

Po vyslechnutí diagnózu „rakovina“, mnozí začínají propadat panice, depresi a úplně přestat bojovat s nemocí. Ale v žádném případě nemají vzdát, a pak můžeme porazit jakýkoli onkonedug. Říkám to s důvěrou, protože s rakovinou a já jsem musel čelit, když ho našli na nejbližší osobu, aby mě - moje matka.

Můj otec zemřel dlouhou dobu a jen blízké přátele, kteří zůstali ve mně tohoto bílého světla - to jsou mé děti, a samozřejmě, mami. Ona - dcera kněze, hluboké věřící, vždy žili tiše, klidně a nikdy nic vážně nemocný. Matka sama léčit a my jsme vždy léčeni pouze lidových prostředků a modlitbami, takže když začala stěžovat na bolesti ve střevech, nemáme jít do nemocnice v domnění, že se jedná o obyčejný zánět. Snažili jsme se eliminovat bolesti hodně lidových ošetření mámy prošla sanatorium zacházení Truskavets a Morshyn, ale bylo to stále horší a horší.




Na konci se mi podařilo přesvědčit ji, aby podstoupit vyšetření v nemocnici, a na základě jejích výsledků, jako blesk z čistého nebe, lékař oznámil diagnózu střevního -rak. Máma byl operován a byl brzy propuštěn domů, říkal mi, že jsem se připravoval na nejhorší. Mami, jako pravý věřící, věřit, že je chráněn Bohem a že všechno bude v pořádku, přijal verdikt lékařů tiše, a tak jsem tady, když neviděla mě pláče po celou dobu.

Ale tak dlouho, že nemohl pokračovat, musel jsem bojovat o život blíž ke mně! Vzhledem k tomu, že žijeme na okraji lesa a mnoho nemocí chováme houby, a rozhodl jsem se uchýlit k jejich pomoc. S vědomím, že mnohé druhy rakoviny přístupný houbou Veselka, jsem v srpnu na vrcholu houby sezony odešel do lesa, sbírat Veselka, vařené houbovou tinkturu, a moje matka začala brát ji na 1 polévkovou lžíci 30 minut před jídlem. Pro její přípravu, jsem použil 600-650 g čerstvé houby vejce Veselka. I cut každý do 6 částí, naplněné ve všech 1 400 litrů vodky a dal v temnu po dobu 2 měsíců pro infuze. Zatímco houby trval na tom, matka jedli každý den na 1 syrové vaječné Veselka. Považujte to za měsíc, její zdravotní stav zlepšil, ale pak moje matka začala bolet játra, slinivku, její zmučené pálení žáhy, a přestala pít tinktura Veselka.

Byl jsem opět ve slepé uličce. Ale pak jsem se doporučuje vařit Veselka s me-home a pokračovat v léčbě mámě tuto sestavu. K jeho přípravě by měl být čerstvě umyté vejce Veselka mleté ​​maso a míchat hmota se rovnoměrně na OBE th tekutým medem. Potvrzení kvalitní směs 1 polévková lžíce 2-3 krát denně po dobu 30 minut před jídlem. Umyl jsem se s matkou tinktura hub houby. Sbíral jsem ho s živým, nezasohshey bříza, a pak se suší. K přípravě houby vyschnout máčení celý den ve studené převařené vody, potom se rozemele na struhadle, zaplavila noc v termosce 3 lžičky drcené ústřičná 0,5 litru vroucí vody (ne vařící!) a večer trval na svém. Ráno filtruje a matka viděl 100-150 ml infuze.

Po 3 měsících této léčby I suší shiitake houby, Reishi meytake, ústřice, Veselkov, lišky, bílá, troud, odhady umístění a housenice rozetřen na prášek, ve směsi rovnoměrně objemových, a pak 1 lžičky směs 3 krát denně, v roztoku ve 150 ml vlažné vody a matka viděl řešení.

Každý den, její zdravotní stav zlepšil, ale neměli léčbu ukončit. Po 3 měsících I rozmělní na prášek, a sušené houby chaga Veselkov, květy měsíčku lékařského, kořeny Hedysarum, brusinka, milkweed Pallas a červený kartáč (Rhodiola studena), smísí se rovnoměrně všechny objemových, a pak každý večer 2 lžičky reakční směs se vlije 0,5 litru vroucí vody, vtažené, nechá stát přes noc a filtruje se ráno a pil všechny matečné tinktu stejná množství v průběhu dne. Vyléčit lineup také bylo provedeno za 3 měsíce. A tak na 1 rok a 3 měsíce, každé čtvrtletí měnit terapeutický prostředek.

Za to, že moje matka byla zkoumána v onkologického centra. Lékaři nevěřím svým očím: všechny zkoušky a postupy prováděné ukázalo, že matka je naprosto zdravá! Moje radost neznala mezí.

Takže, dobří lidé, nikdy, bez ohledu na to, co diagnóza nezoufejte a neztrácejte víru v uzdravení, protože s pomocí Boží, dobrým využitím darů přírody, dokážeme překonat všechno, dokonce i rakovinu.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru