che.ungurury.ru

Diagnostikováno & laquo; artritida & raquo; Naučila jsem se žít - to by mě nezlomí




Dobrý den, „Babičko!“ Life zkušenost přišla ke mně, jen když mě revmatoidní artritida skoro zlomil. Bylo to velmi těžké se dostat ven, když tam je absolutně nic nepomáhalo, a fyzická bolest přinesla nesmírné utrpení. Ale díky Bohu, nemoc nemohla mě zlomit. Pán dal sílu bojovat s nemocí. I když v domě a nejdou nikam, ale poprvé po mnoha letech se nemoc cítit mnohem lépe. Dříve, když jsem mohl jít normálně, ale vždy trpěla, a to zejména v noci, od silné bolesti a teď netrpí, a tak se naučila krotit revmatoidní artritidy. Po období těžkých exacerbací v průběhu let, můj stav se postupně zlepšuje. Dříve ošetřené pouze komplexně připravené bylinných, a teď se dělá jiný a třít tinkturu léčivých rostlin. Že mi pomáhá, a já chci, aby rasskazat.Ustranyaet solné usazeniny, bolesti kloubů a svalů alkoholátu dřišťál. A pomáhá vyrovnat se s dnou, žlučové kameny a žlučníku. To by mělo být 50 g mletých kořenů rostlin se přidá 0,5 l 400 vodky, trvají 10 dní, napětí a pití 25-30 kapky rozpuštěním v 1 lžíce voda, 3 krát denně po dobu 20-30 minut před jídlem. Průběh léčby - měsíčně. Přestávka po dobu 2 týdnů a znovu povtorit.Upotreblenie vodné infuzní kořen dřišťál doporučuje pro léčení účinků hepatitidy, zánět žlučových cest a jater pro normální trávení, zastavení atonické poporodní krvácení, a to infuze je třeba brát jako dodatečný nástroj při léčbě močových kamenů , dna a různá onemocnění kloubů. Pro přípravu vodného infuze by měla být 1 lžička dřišťál drcené kořeny nalije 200 ml teplé vody a po dobu 15-20 minut. Výsledný kmen infuze a pití 1 polévková lžíce 3krát denně po dobu 20-30 minut před edy.Vyvodit soli z kloubů a snížit bolest a pomáhá mi alkoholát šílenější. Přesto, že podporuje rozpouštění a odstranění ledvinových kamenů používaných v léčení inkontinence a žlučových kamenů onemocnění, zánětlivá onemocnění ledvin a močových cest, dny, Osteochondróza, stejně jako další nástroj v léčbě kostních tuberkulózy, křivice a zubního kazu. Pro přípravu alkoholu tinktura 60 g mletých kořenů mořenového nalije 0,5 litru vodky a 400 trvat 21 dní. Po infuzi filtruje a přijata na výše popsaných chorob, o 25-30 kapek 3krát denně po dobu 20-30 minut před nebo jednu hodinu po jídle, pokaždé rozprostření tinktury v 50 ml studené vařené infuzní vody.Vodny mořenový dlouho používá v lidové medicíně při onemocnění zpoždění slezina, menstruace jako projímadlo a diuretikum. Vyžaduje 1 lžička drcené kořeny rostlin nalít dva šálky vařící vody, trvat 30 minut, kmene a pití 0,5 šálky 3 krát denně po dobu 20-30 minut před jídlem. Průběh léčby - 30 dní. Pokud je to nutné, po 3-6 týdnech povtorit.Mozhno lze použít šílenější a v suchém stavu. Suché mletí na prášek kořen a je užívat 1/3 lžičky vymačkané 0,5 šálky vody, 3 x denně po dobu 20-30 minut před nebo po jedné hodině po edy.Izbavlyaet podle ložiska soli, léčení artritidy, polyartritidy, ischias, bolesti v kříži, pozitivní vliv na metabolismus, čistí tělo, posiluje imunitní systém a pomáhá tělu vyrovnat se s nemocí bahenní mochna. A používá se při léčbě žaludečních a prsu, myomy a polycystických. S protizánětlivými a hojení ran účinky, pomáhá mochna téměř zcela zbavit rakoviny a toxické účinky himioterapii.Obychno Pro přípravu vodného infuze mochna, 1 lžička drcené kořeny rostlin s oddenky nalít 200 ml vroucí vody po dobu 30 minut a potom se přefiltruje. Vezměte výsledný nálev z 1/3 šálku 3krát denně po dobu 20-30 minut před jídlem. Dělám jinak. Ráno po probuzení v 1 litru vařící vody 1 čajová lžička drcené kořeny Comarum, trvat vychladnout, poté se filtruje a pití infuzi po dobu jednoho dne, místo vody. Průběh jeho použití není omezeno. Čaj připravený z Comarum, pít neustále, někdy jen střídavě jeho příjem s jinými léčivými infuzí rasteniy.Chtoby přípravě alkoxidu Comarum, 50 g mletých kořenů a oddenků rostlin se nalije 0,5 litru vodky a 400 trvat 21 dnů v temnu. Hotová prostředky nejsou filtrovány a rozpouštědlo se odstraní. Vezměte tinkturu všechny nemoci je popsáno výše 1 lžička 3 krát denně 30 minut před jídlem, šíření pokaždé, 50 g studené vody vaří. Stejné řešení může být tření bolesti kloubů. Průběh léčby - 1 měsíc. Zbývající po použití tinktury Comarum kořeny mohou vařit v 1 litru vody a pije jako běžné chay.Iz rostliny, jak je popsáno výše, mohou být připraveny univerzální alkoholátu. Její použití zvyšuje terapeutický účinek při léčbě onemocnění pohybového aparátu, podporuje rychlé odstranění solí a účinné ukládání všech lék nedugov.Dlya zmíněné tinktura přípravky univerzální potřeby brousit a míchat 3 polévkové lžíce kořen dřišťál, mořenový a Comarum bahenní, nalije se směs 0,5 l 400 vodka a vyluhovat 21 dnů v temnu. Poté, napětí a se 30 kapek, že se rozpustí v 50 ml studené vroucí vody po dobu 20-30 minut před jídlem. Průběh léčby - měsíčně. Po 2 týdnech přestávce zopakovat. Znovu provést dva léčebné cykly do konce polgoda.I chcete sdílet recept na univerzální bylinného čaje. Je nutné brousit a mix 3 lžíce Kořeny rostlinných druhů je uvedeno výše, a pak 1 lžička Nalít směs do porcelánové misky 200 ml vroucí vody, pokrývají nádobí talířek a vyluhovat 30 minut. Kmen a pít 1/3 šálku 3x denně po dobu 20-30 minut před jídlem. Kurz je použití bylinné čaje - 30 dnů. Každý den připravovat čerstvé. Po ukončení léčebné kúry pauzu na několik týdnů, a pak opakovat příjem bylinného čaje. Vzhledem k tomu, Já ne vždy dostat pít 3x denně, Použil jsem to 2 krát denně, ale nepřijímají na 1/3 a 0,5 poháry. Stává se, že jsem to ještě jednodušší. 1 lžička rozpustit skončil bylinné čaje v 1 litru vařící vody a vypít nápoj jako obyčejný čaj, ale bez cukru, pro dnya.Vot a udržení jejich zdraví. Použít mé zkušenosti, dobré lidi, a ne zle.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru