che.ungurury.ru

Droždí maska ​​na vlasy: recepty. Užitečné funkce a recenze

Vlasy potřebuje neustálou a pečlivou péči, bez nichž se stávají suché, nudné a křehké. V péči o vlasy nemůže dělat nějaké šampony a balzámy, které potřebují komplexní přístup: Správná výživa, vitamíny a minerály, tonika. Droždí masky poskytují lesk, posílit a stimulovat růst vlasů.

Droždí maska ​​na vlasy: použijte

droždí - stavební materiál pro kadeře, obsahující vitaminy B Nedostatek těchto vitaminů vyvolává vypadávání vlasů, což je křehký a bez života. Dále vitamíny skupiny B obsahuje kvasinkový RR a vitamíny D, zinek, železo, mangan, vápník a hořčík, které mají vliv na dobré zdraví vlasů.

  1. Vitamin B1 zlepšuje krevní oběh, což umožňuje vlasy žárovka je obohacen živinami a kyslíkem. To vede ke zvýšenému růstu chloupků.
  2. Vitamin B2 je nutná pro udržení lesk vlasů. stanou nudné a bez života, ztrácí objem a zašpiní s nedostatkem tohoto materiálu.
  3. Vitamin B5 posiluje vlasové kořínky, zabraňuje vypadávání vlasů.
  4. Vitamin B6 aktivuje růst, obnovuje buňky. Nevýhodou tohoto materiálu vede k vypadávání vlasů.
  5. Vitamin PP stimuluje krevní oběh, zvyšuje přísun živin a zabraňuje vypadávání vlasů.
  6. Vitamin D reguluje krevní oběh, pomáhá vstřebávat hořčík a další. Minerals.



Droždí maska ​​na vlasy: recepty

Kvasinky mohou být použity pro prevenci - oni vyživují vlasy, dodává vitalitu a lesk.

Viz také:

Droždí maska ​​na vlasy: recepty

  • Squeeze šťávu z jedné hlavy cibule, přidejte 10 g droždí, 2 polévkové lžíce. l. vody a 1 hod. l. lopuchu a ricinový olej. Před použitím masky, to je nejlepší, aby ji trochu zahřát. Masážní rub směs do vlasových kořínků a zbytek rozmístěny po celé délce. Kladen na plastovou krytkou, zabalte hlavu do ručníku. Po 1 hodině, opláchněte teplou vodou.
  • Smíchejte 2 lžíce. l. kefír, 1 hod. l. medu a 10 g kvasinek. Kdy se kvasinky kvasit míchat hmoty, aplikovat na vlasy od kořínků ke koncům. Nosit klobouk a tlumit hlavu ručníkem. Po 30 minutách opláchněte hmoty.
  • Smíchejte 1 polévková lžíce. l. vody a pepř tinktura, se přidá 10 g kvasinek. Když se první příznaky kvašení, zamíchejte masku a položila ji na kořeny. Po 20 minutách, šampon výplach směsi a vody.
  • 10 g droždí 2 lžíce se rozpustí. l. voda. Čekat na fermentaci, se přidá 1 polévková lžíce. l. hořčice prášek a vaječný žloutek. Majitelé suché vlasy je vhodné přidat do směsi po dobu 1 hodiny. L. lopuch olej. Směs se míchá do hladka a vztahují se ke kořenům. Po půl hodině máchání.
  • Pour 20 g droždí 4 lžíce. l. mléko. Když se kvasinky kvasit, přidejte 1 žloutek a 1 polévková lžíce. l. olivový olej. Míchejte, dokud nevznikne homogenní hmota konzistencí. Vařené směs dát na kořenech a šíří po celé délce. Hlava zábal s fólií a ručníkem. Po 1 hodině se propláchne vodou a šamponem. Tato maska ​​se doporučuje provést 1 krát za 10 dní. Počet procedur - 15.
  • Tepla v mikrovlnné 1 polévkovou lžíci. mléko na optimální teplotu. Přidejte 2 lžíce. l. pivovarské kvasnice a dal směs na půl hodiny na teplém místě. Porazit 2 vejce šlehač, přidejte 2 lžíce. l. mandlový olej. Smíchejte všechny ingredience do hladka. Výsledná směs se třít do pokožky hlavy, opotřebení plastové víčko a Izolovat ručník. Opláchněte 2 hodiny a teplé vody šampon.
  • 2 lžíce rozpustit. l. sušené droždí ve 200 ml vody. Připraví se odvar z léčivých bylin: se nalije 300 ml vroucí vody směs kopřiva, heřmánek a šalvěj (1 polévková lžíce každý bylina ..). Polovina vývar, smícháme s droždím, přidejte 5 kapek esenciálního oleje jakýmkoliv a 1 polévková lžíce. l. tekutý med. Míchejte, dokud hladkou masku a aplikovat na vlasy. Po 1 hodině opláchněte teplou vodou a opláchněte vlasy 2. polovina bylina vývar.

Droždí maska ​​na vlasy: recepty

Droždí maska: recenze

  1. Anastasia, 27 let: jako masky droždí se používá již několik let. Poprvé jsem se snažil resort, když se potýkají s problémem vypadávání vlasů. Pak mi pomohl v pořádku. O měsíc později jsem si všiml výrazné zlepšení - vlasy silnější a téměř Zastavili vypadnutí. V současné době, moje vlasy husté a zdravé. Velmi spokojený s výsledkem!
  2. Kristina, 23 let: Mám kvasinkovou maska ​​byla úleva, když se po narození mé vlasy se stal nudný, lámavé a bez života. Jsou silně klesl po škrábání, byl jsem zoufalý! Po vyzkoušení kvasinkovou masku, nelituji. Poté, co strávil 15 ošetření, moje vlasy zpět do své původní síle a kráse.
  3. Svetlana, 32 let: Jednou za týden, aby masku kvasinkových cibule. O receptu jsem četl na internetu. První dlouho jsem váhal, přemýšlel vůně zůstane, ale ne. Po maska ​​žádný nepříjemný zápach cibule a kyselá, vlasy lesklé, silné a pevné. Radím všem.

Droždí maska ​​- výborný prostředek k vypadávání vlasů. Jsou velmi populární v kosmetice a žen, kteří se starají o jejich krásu doma. Vzhledem k přírodním složkám kvasinkových masek, můžete si být jisti, že vaše vlasy budou zdravé, silné a lesklé.

Viz také:

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru