che.ungurury.ru

Problém byl vyřešen

Jednou to bylo v šedesátých letech minulého století, aby manželka mého přítele bratr dorazil, armádní důstojník. I když všichni vojáci po celý rok v armádě nosí boty, a řekl nám, že si stěžoval, že on i všichni jeho kamarádi trpí pocení nohou a vzdělávání v souvislosti s léčení. Po poslechu, zeptal jsem se překvapeně: - A co armáda lékaři podíváme na problém manželka jiného bratra odpověděl prostě: - Tak to je stále trpí těmito rány na chodidlech. A každý den a neustále lít prášky v botách je nejen nepříjemné, ale také z prášků o veškerých nezávažných hvataet.Togda jsem řekl, že existuje jednoduchý krém, který je jen 2-3 v noci je nutné namazat nohy po dobu jednoho měsíce, a problém nebude .Ofitser reagoval s nedůvěrou k takovým informacím, a musel jsem mu dokázat, že je to pravda. přerušil jsme přípitek jídlo a šel do nejbližšího obchodu. V oddělení parfémů, jsem ukázal smetana „Berezil“ Nikolaev tovární výrobu a říkal, že to, jak říkají, je zázrak lék. Okamžitě koupil tři sklenice, a když jsme se vrátili domů, bohatě potřísněné krém nohy. Druhý den ráno mi volal, poděkoval mu za radu, řekl, že v noci spal klidně a začal věřit, že tato mast mu pomůže zbavit pocení nohou. To je, jak ten problém byl reshena.Seychas prodej jsem neviděl krém „Berezil“. Možná, že má jiný název, ale to nevadí. Ti, kteří trpí nadměrným pocením nohou radí připravit vlastní krém. Pro tento zagotovte čerstvých březových listů, přeskočte je přes mlýnek na maso, zmáčknout šťávu a nechte vyluhovat po dobu 1-2 dnů. Pak vyčistit horní vrstvu, kanalizace, přidejte trochu másla nebo zakysanou smetanou, míchejte do hladka a namazat tato mast nohy. O měsíc této léčby budete zapomenout pocení. Snadná a bezpečná.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru