che.ungurury.ru

Žít ve světě je téměř 100 let: OD mě a vem náznak

Dobrý den, „Babičko!“

Je mi 95 let. Mnozí zkušení za svůj dlouhý život, a že mé zkušenosti se neztratila, některé znalosti bych chtěl podělit.

V roce 1940 jsem byl vyloučen z hrudníku dítěte a já tvořil mastitidy. Se jen já, ale nemohl zotavit. S hrozná bolest v hrudi se trápil až do roku 1970, dosud se stěhoval do koule. Brzy tam, protože Boží setkal se starým přítelem - bývalý veterinář našeho JZD. Řekl mu jeho potíží, když mě poslouchali pozorně a doporučuje požádat o creolin ran (tmavě hnědé nebo tmavě hnědé tekutiny s vůní kresolu používaných ve veterinární medicíně).
Je třeba vařit vodu a přetažení 30 creolin kapek. Když voda zbělá, jako je mléko, je třeba stoupat k hrudníku svého pacienta. Proveďte postup v pravidelných intervalech až do zotavení.

Brzy jsem začal chodit na hrudi s krevními sraženinami v hnisu. Tak jsem se vytvrzuje po dobu dvou týdnů, ale až do dneška nemůžu zapomenout na strašlivou bolest, která mě trápila již déle než 30 let.
Navrhuji použít své zkušenosti k žen, které trpí mastitidy, stejně jako všechny lidi, kteří jsou sužováni hnisající delší dobu hojení ran. Creolin jim umožní léčit bez návštěvy lékaře.
Je nezbytně nutné zahájit léčbu, modli se k Bohu a požádat ho o pomoc.

Přeji vám všem hodně zdraví!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru