che.ungurury.ru

OUZE srdce začne vyvádět, přímý MIX infuze začít pít

Dobrý den, „Babičko!“

Jsem 82 roků. Měl jsem mrtvici a dvě infarkt, ale byl jsem schopen obnovit zdraví pomocí tradičních metod medicíny. Někteří lidé chtějí, aby se podělili o své zkušenosti.

Po mnoho let jsem trpí arytmií, ale to nedává pokrok. A to mi pomáhá splynout s farmaceutickými tinktur (každý vzít na láhvi), hloh, kozlík a motherwort. Tento nástroj je vždy v mém nočním stolku, a já, stejně jako právě začíná působit do srdce, když jsem začít brát to 1 lžička 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem. Brzy arytmie ustoupí.




Překonat anginu pectoris (angina pectoris), a aby se zabránilo infarkt nápovědy hloh. Jeden lék zapotřebí sklenici ovoce. Je nutné vyplnit každé ráno enamelware šálek vroucí vodě po dobu 25 společně s drceným ovocem jam, přiveďte k varu a vaříme 7-10 minut na velmi mírném ohni. Po ochlazení, filtr, zmenšování, studenou vaří voda tak, aby množství produkovaného tekutiny do původního objemu tekutiny a pití na rovných částech během dne. Podán 30 minut před jídlem. A tak dále až do konce sklizené plody hlohu.

Posílení srdečního svalu a zbavit se anginy pectoris může být, je-li každý den po dlouhou dobu při jídle jíst od 7-12 pistácií. Je účinný i brousit v mlýnek na kávu 20 jadérka meruňkových jader, Smíchejte je s 0,5 kg citronů, zmeškané spolu s kůží, ale bez boxů, přes mlýnek na maso, přidejte půl litru sklenice medu, smíchejte znovu důkladně a vzít 1 polévková lžíce směs 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem.

Porazit chronické cholecystitis a žlučové kameny, poradit, nalít sklenici domácí kvalitní slunečnicový olej 30 středních, pre-rozdrcené bobkovým listem a nechte po dobu 7 dnů v temnu, pak se přefiltruje a vzít 15 kapek, pokaždé házet je do 50 ml jogurtu, 3 krát denně. Zkoušel jsem různé procedury, a pomohl mi jen prostředkem.

Tento infuzní pomohl můj soused vyhnat kameny z jater. To je každý večer zalijeme 1 litru vařící vody 5-6 lžíce nasekané březové listí, trvají na tom, v noci, ráno kmen a pít teplé infuzní doušky po celý den.

V důsledku mast recept, který nabízí nižší, jsem byl schopen zbavit mastitidy a mastitidy, a můj soused, pomáhala při léčení hnisající rány, shnilé, že jí vytvořené na nohou. Pro přípravu masti, jsem pečený na kvalitu skla slunečnicového oleje dozlatova krácené střední cibule, potom se filtruje přes všechny nylonu a úniku oleje do smaltované nádoby. Položil ho na ohni, a když olej začne praskat, rozpadne to smířit žloutek hard-vařené vejce. Odstranit z tepla, znovu filtruje, přidá se čerstvý kousek velikosti vosku krabička zápalek, míchá se a vlije se do směsi sterilizované sklenice. Když se mírně ochladí, přidá 3-4 tablety „streptotsida“, roztřepené na prášek a důkladně se promíchá. Dokončil jsem mast se aplikuje na tkaninu, otřel ji k hrudi a na sobě podprsenku. Compress změnil každé 2 hodiny. A vyléčit. Mast by měly být uchovávány v chladničce. Lze jej použít k rychlému hojení popálenin, trofické vředy, a dokonce i tampóny s její pomocí se děložní myomy.

V případě abscesu nebo hidradenitis pod- (z matky vemene), je nutné v noci rozemlít a smíchat 1 polévková lžíce cibule, mýdlo a cukr, dal směs na hadřík, naneste jej na problémových oblastí, opravit obvaz a nechte přes noc. Ráno obklad vytáhnout hnis a vyčistit ránu.

Přeji vám všem Boží požehnání pro zdraví a dlouhověkost!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru