che.ungurury.ru

Vytrvalost, trpělivost, tráva a eliminovat zánět

Dobrý den, „Babičko!“ Každý, kdo se setkal se zánětem ledvin, nebude vadit, že se jedná o velmi nepříjemný stav, a není tak snadné se k němu spravitsya.Vospalilas nějak pravá ledvina natolik, že bolestí jsem nemohl ani ohnout , Opouští používání rajčata, jablka, vývarů, hrachu a fazolová polévka a kakaa. Jedl jsem jen polévku a pohanka stav kashi.Moe zhoršuje každý den, a pak jsem se rozhodl bojovat za své vlastní zdraví. Narvala zelené listy pelyňku, vybírané z pravé strany těla, zavázanou a neodstranili obklad několik dní, ve dne nebo v noci, jen občas mění listy. Cítil jsem se lépe. Uvnitř jsou infuze březové listí s břízy dehtu (k dostání v lékárnách). Vlije se špetka drceného listy 200 ml vroucí vody, nechte až chladném filtru, přidejte 3-4 kapky v infuzi březového dehtu a pití na 3-4 krát během dne. Použil jsem tento lék po dobu 8 dnů, denní vaření čerstvé nastoy.Polyn hořké i nadále platit. Bolest zmizela a uvědomil jsem si, že budu žít! Začala vařit jako čaj, řebříčku květiny, tráva, tymián, máta peprná, třezalky tečkované, a řetězec pitné těchto čajů, střídající příjem. A vyhrál bolezn.Kstati, lidé žijící v jehličnatých lesích a pití čaj z borového jehličí, nikdy nebude zánět ledvin a kameny v těchto orgánech. Tento přítel mi řekl urologa. Teď jsem neustále pít odvary pozemních jehličnatých větviček a pupeny neobtěžuj mě.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru