che.ungurury.ru

Sliny HUNGRY zlepšit vidění. Doporučuje, aby všechny jeho uplatňování

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Přečtěte si hodně o výhodách hladový slin, a pak se rozhodla využít své léčivé účinky. Informace o tom, jak ji aplikovat, chci rasskazat.Itak, probuzení v dopoledních hodinách, začíná hlad sliny mazat oko tak, že mírně poklesl na oční bulvy. Tukem, vzhledem k suchu a znovu mazány. Takže 10krát v řadě. Krátce poté, co tyto postupy jsem jít žluté plaky, které byly kolem očí, stejně jako mnohem lepší představu - jsem změnil vizi brýle při teplotě + 4 2.Udovletvorennaya výsledek, pomyslel jsem si: „Co by se stalo, kdyby hlad slin umýt, jako kočka? “. Rozhodl jsem se to zkusit. Začal jsem ráno olizovat jazykem prstů, namáčení jim sliny hojně, a pak otřete jejich obličej a krk. Opakujte tento postup několik raz.Chtoby sliny stačilo uříznout plátek citronu, dát ji na talíř a dal ji před něj. Slinění zvyšuje. Po skončení mytí slin, že plátek citronu otřete obličej. V důsledku mé kůži čistou, vláčnou, bez vrásek, a jakékoliv vysypaniy.Tak, že být zdravý a mladistvý vzhled, nebudou kupovat drahé léky, ale stačí umýt sami hlad slyunoy.Zdorovya vás a dlouhověkost!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru