che.ungurury.ru

K Bohu Vnučka rukojeť a operace nebyla

Dobrý den, „Babičko!“


Nedávno jste nepsal, ale měl dobrý důvod.

Skutečnost, že moje vnučka Anna, který je nyní 28 let, našel prsu bulku. Často se v takových případech, kdy je prs odstraněn, ale díkybohu Anya se podařilo bez chirurgického zákroku, ale pět z jejích sousedů na oddělení prsa odstraněna a předepsané chemoterapie ... Jsem si jist, že její vnučka pomáhala modlitby po celou dobu ji četl, moje dcera a já že je její matka. Anya se obrátil k Bohu těmito slovy: „Můj anděl! Pojď se mnou - jste napřed, já jsem s vámi. Ty, Matko Boží, odstranit mě z operačního stolu jako Ježíš byl svlečen kříž. Thee, Všemohoucí, žádám dát lékařům schopnosti a trpělivost pro mě. Amen! "





Jsem se moje dcera požádala o pomoc od sil přírody. Řekl: „Vyšší moc na zemi! Vyšší výkon pod vodou! Vyšší moci nebeské! Vyšší výkon svatý! Pomoci Annushka, chránit ji z onemocnění. Ať je v pořádku. Ať je zdravé, zábava, a nechat vyhrát všechno zdravotních potíží! „Naplňte celou knihu s těmito slovy, vštípit víru, naději a lásku. Tímto způsobem je nutné nastavit sami a blízkými jen dobré, aniž by vyslovení částici „Ne“ a slovo „ne“. To je osvědčený a velmi účinný prostředek k léčení.


Vnučka byl propuštěn z nemocnice, a zatímco ona je na tom dobře. Domnívám se, že to bude pokračovat.


Teď chci pomoci těm, kteří trpí společných nohou bolesti. Znamená hodně ji opravit, a každý si vybere tu, která mu vyhovuje. To je můj přítel ji našel. Mísí se 9% roztok, 1 ampulka „diklofenaku“, „Analgin“ a „heparin“ 0,5 lahve „Dimexidum“ a pak je tato směs komprimuje bolavé nohy. Friend vždy pomůže.


artróza a artritida je chronické onemocnění, je třeba přistupovat konzistentně. Je-li nemoc zhoršuje, jsem nalít do misky vodu, zmrazit do mrazáku, pak tento kus ledu hustě posypeme kuchyňskou sůl, zabalené do gázy, dát nohy vodorovně a řídit kus ledu na ně tak dlouho, dokud se mu kolena ne třešeň. Okamžitě se stává jednodušší.


Pokud problém začíná gastritidu, piji hodně medu, a tento stav je stabilizovaný.


Za posledních šest let, vždy na jaře a na podzim ošetření trávit živou hmotu slepičích vejcích Kapustin metodou. To umožňuje zachovat normální imunitní systém, pomáhá mi se vypořádat s křečovými žilami a bolesti kloubů v koleni. Radím všem, aby použití této metody hojení. V případě, kdy čerstvé vejce (dnes kuřata musí být kohout!), Hladit alkohol smeč do sterilní kádinky a za stálého míchání hůl sterilní postupně nalévání 150 ml roztoku chloridu sodného. Upravena tak, aby se získala homogenní mléčně nažloutlý hmoty, zadáním do 5 cm3 injekční stříkačky, a intramuskulárně. Více než 8 injekcí za samozřejmě nelze provést! 1 provést injekci jednou týdně ve stejný den: muži - pánské (pondělí, úterý, čtvrtek), a ženy - ženský (středa, pátek, sobota). Celá léčba Kurz trvá 8 týdnů.


Zachovat všechny Páně!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru