che.ungurury.ru

Vezměte si s přáteli, zvažte, jak odstranit onemocnění kloubů




Dobrý den, „Babičko!“ Teď hodně lidí, kteří trpí artritidou, osteoartritidou, osteoporózou a jiných onemocnění kloubů. Chci navrhnout způsoby, jak bojovat proti těmto nemocem, já a moje blizkie.Odnazhdy, probudit se ráno a leží na posteli, který provádí cvičení „kolo“, cítil bolest kolena, zalapal po dechu a nemohl ohnout nohu. Od toho dne začal své cesty k lékaři, ale žádné údery, bez lékařského předpisu fizprotsedury neměli přinést zlepšení. A pak jsem si vzpomněl, že mám domu alkoholát Kalanchoe. Vařím dobře. I naplnit do poloviny láhve půl litru řezných listy Kalanchoe, nalijeme po okraj s alkoholem a necháme na tmavém místě po dobu jednoho týdne, aby vyluhovat. Čas od času jsem se třást obsah. Po sedmi dnech tinktura gotova.Nachala vetřete ho s oběma nohama, počínaje od nohou. Po 2-3 dnech, cítil jsem úlevu, ale léčba nezastavil po dobu jednoho měsíce. A zbavit kloubních boli.Moya léčit sestra artritidou takovými prostředky. Když brambory rozkvetla, sbírala jeho barvu, vysuší se ve stínu, a pak hrstka sušených květin nalije 600 ml „trojité“ Kolín nad Rýnem a dát nádobí po dobu 2 týdnů v temnu. Tinktura se vtírá do bolavé místo na noc a ráno omyjte teplou vodou. Pro usnadnění stavu sesterský postrádal jednu část tinktury. Ti s běžícím onemocnění, můžete udělat jednu vtoruyu.Esche recepturu z kloubních onemocnění. Míchá se v 1 šálek jogurtu rozdrceného na jemném struhadle syrové brambory je střední velikosti a při této směsi ráno na lačno. Prvních 10 dní užívání denně, pak pauzu a den od 12. dne vypít denně. Propyl tak 10 krát, pauzu do 2 dnů, pak poslední 10krát, se směs kefír-bramborový každé 2 dny. Z tohoto důvodu se léčba prodloužena o 2 měsíce. Příjem to znamená velmi dobré a triturací pomogayut.Mozhno rozpuštěného v lahvičce „trojité“ kolínská 5 tablet „Aspirin“ a „Analgin“, 25 ml 5% jodu a klouby tření toto smesyu.Effektivno působí výluh žížal. Musejí dát čerstvý do skleněné nádoby a zalijeme vodkou, aby se vztahovalo pouze na červa vrstvu. V blízkosti láhev Banki Tolstoy papír, tie řetězec a držet ho několik dní na slunci. Tinktura třít do nemocných kloubů před snom.Pust uloží všechny Pánu!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru