che.ungurury.ru

Jak mohu zbavit nádoru v prsu

Chci ti říct, jak jsem se zbavil nádoru v prsu zheleze.Odnazhdy jsem pocítil silnou bolest na hrudi a po chvíli se objevil zánět a tvrdnutí velikosti švestky. To mě zděšen. Okamžitě jsem vzal obvaz, sešité z obou stran, gázou a vatou ve středu, namočil ji v alkoholu tinktura sněženky a bílé lilie, přiložit k prsu a dát si podprsenku. Změnilo obklad jak to vyschne. Po 3 dnech uplyne zánět, ale otok zůstal, tak jsem pokračoval dělat obklady. Příští tři dny oživení přinesl ani zánět ani nádoru ostalos.Dlya není připravovat léčivé tinktury I na jaře, jen objeví první sněženky, naplňte sklenici majonézy a nalít alkohol 960. Tak oni jsou tak dlouho, jak Belaya Liliya květu. Pak vyberu jí květiny, taky, a dát do sklenice s sněženky. Zavřu víko nylonové a necháme vyluhovat víc. Velmi dobrá tinktura. Jeden spadl a velmi pohmožděné koleno. Přejela pohmožděný a bolavý proshla.Ot nádor v prsu a odstraňuje tento infuze. Mlít společně se všemi čerstvým kořen rostlin narcis, pak 100 g surového materiálu, umístěného do skleněné nádoby a přidá se 0,5 litru olivového oleje. Trvejte na tom, 10 dní na teplém a tmavém místě, za stálého míchání každý den, pak se přefiltruje a co do činění s infuzí, dokud oživení obklady na prsou.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru