che.ungurury.ru

No idea může být na pochybách, že je třeba léčit nemoc neprodleně

Dobrý den, „Babičko!“ Skutečnost, že nelze spustit jakoukoli nemoc, a je nutné přistoupit k její léčbě v časných stádiích, byl jsem přesvědčen o své vlastní zkušenosti. Na tomto a chtějí rasskazat.Odnazhdy podle mého mateřského papilomu tvořil. To mi nevadí, a doktor, když jsem si vzal komisi řekl, že to není spálit nebo řezané, že je nemožné, takže nejsem moc starosti o tomto povodu.No najednou o několik let později se stejným papilloma už jsem našel na druhém prsu. To mě zděšen. A pak jsem se rozhodl být léčena předpis „babička“. převrácený I přes pojiva a v jednom z novin dočíst, že papilloma zmizí po mnul své jablko a cibuli. Okamžitě jsem vzal jablko, nakrájíme ji na polovinu a nakrájíme několikrát otřel obě papillomavirus. Použité půlky jablek pohřben na místě, kde nikdo nejde. O několik dní později se opakuje postup, ale je již použit pro tření papilomy řezat půl cibule. Pak to stejně jako jablka, zahrabaný v zemi. Brzy se „nový“ papilloma zmizel stejně rychle, jako se objevila, a „staré“, bohužel, zůstalo ... O několik let později začala kňučet, ublížit a svědění. Začal jsem se na něj vztahují všechny druhy tinktur a mastí, ale zlepšení nebylo. Obecně platí, že doba byla promarněna. Bylo nutné odstranit chirurgicky papilomy. A protože mám cukrovku, rána se nehojí po dlouhou dobu. Teď se děje, starosti, když po operaci uplynulo více než šest měsíců. Tak zkuste jakoukoli nemoc léčena včas, nemusíte jej spustit, a pak je úspěch zaručen.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru