che.ungurury.ru

Artróza je nevyléčitelná, a bez injekcí

o žádostech, které spadají pod hlavičkou bázi, „Pomoz mi,“ babi „!“ Mnoho lidí trpí osteoartrózou kolenních a loketních kloubů. V nemocnici, nemoc se obvykle léčí injekcemi do společných odpovídajících léčiv. Také jsem dělal výstřel v koleni, ale on mi pomohl jen po dobu jednoho měsíce. Ale můj přítel byl vstříknut do lokte, dostal jehlu v šlachy a jeho ruka pak začal vysychat. V důsledku toho šedesát člověk stal invalidním. Jedna žena byla rovněž vstřikuje do lokte. Pak mi řekla se slzami v očích ukazuje výsledek takového ošetření. Skutečnost, že to přišlo buď v nervu, nebo šlachy a prsty na rukou přestal hýbat. Nyní žena neví, co má dělat, a její lékař právě podal rozvod. Takže takové injekce může vést k velmi nešťastné itogu.Moya vyplývá, Galina, vyléčit artritida loketního kloubu je poměrně jednoduchá. Směs se nalije do velké smaltovaný pánev 8-10 litry vroucí vody 1-1,5 kg drceného listy a stonky artyčoku trval snášet teplotu horkého, a pak se ponoří do roztoku nemocné loketního ramene. Držel ji tam po dobu 20-30 minut. Učinil jsem tak asi 10 krát, a artróza přestal ji obtěžovat. Nyní je matka v 75 letech. Cítí prekrasno.Zhelayu všichni nemocní a zestárnout. A to, doufám, že pomohl své tipy a recepty.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru