che.ungurury.ru

Horký

Tam byl také případ
Můj synovec obzhog převozu celý hrudník, ramena, obličej, krk, uši a košili přilnuly k tělu, které bylo všechno puchýři a strupy. Zjistil jsem o tom týdně, vařené smetany bylin a další ze stejných bylin vařených vývar. Utrpěl v nemocnici, vzal jsem vlny bavlna a obvaz. Fleece promývá vývar byliny uši, krk, kde to nebylo ovázané. Strupy smýt, propláchnout celé tělo a spálil. Ale po 15 minutách tělo bylo bílé. Pak jsem se umístit mazaná mastí. V noci se žena promoklý obinadla odvar z bylinek. Na druhý den, Umyl jsem rány odvar z bylinek znovu a znovu pomazané mastí .... Za týden už byl doma.

Odvar z bylinek a mastí jsem připravený dobře. Není dávkování, a jak mé ruce bude trvat trávu, tolik poklad: ořech listu, listy kopřivy, list bezu, jitrocele listů, vlaštovičník a popínavé rostliny - celá rostlina, listy a květy badylya, list sléz list lilek černý, balzám listí , máty, list Artemisia listu a catnip. Co to není - na tom nezáleží. By list ořech, vlaštovičník, měsíček, starší, kopřivy. My, rezhu jsem melyu přes mlýnek na maso a hromadit v jar 1 díl směsi bylin a 1 díl jakéhokoli tuku, oleje. Varia vodní lázni po dobu 4 Chasa (banky, na které se vztahuje s víkem cínu není uzavřen). Cool - filtruje na gázu. Weed nehází out - dát do sklenice a chladem. Zbytek se znovu vaří se ve vodní lázni po dobu 15 minut. ochladí I, a mast je připravena. Před použitím zkontrolujte, zda toto: rozšíření na straně vzorku (ke kontrole, zda by bylo alergii). -Li alergičtí, pak je třeba léčit řetězec, hřebíky.
Jsou léčeni pomocí boží a mou radu ...

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru