che.ungurury.ru

Vazelína mast z vlaštovičník a polypy týdnu porazil




Dobrý den, drahý „Babičko!“ Budu číst po dobu 3 let a jsou velmi vděční. Mnoho receptů platí, a oni mi pomoct. Chci se podělit o zkušenosti s léčivými polypů kishki.V prosince 1986 I nezávisle objevil polypů ve svém tlustém střevě. Kdokoli může dělat, když vyrostou ve výstupu. Představují solidní pahorky a hemoroidy - měkké, neostré formy.Obratilas pro chirurga, a on mi nabídl operaci. Dělali jsme to v lednu 1987 a pak znovu v květnu téhož roku. Ale předtím, než jsem zkontrolovat z nemocnice, protože mám polyp opět vzrostl. Chirurg okamžitě jsem ji odstraní a ve stejný den, píše. Přišel jsem domů a po 3 dnech polyp roste zpět. S tímto polypu a já šel do Soči na odpočinek. Žil jsem tam v soukromém bytě, ale hosteska ve dvoře rostl vlaštovičník. Narva jsem to, vzpomínám si, umyje a nacpal do análního otverstie.V výsledek takového ošetření polyp I vyrostly do 5 cm myomu, a já jsem byl poslán na onkologii. Tam musel na operaci, zkontrolujte analýzu (byly dobré) a doktor mi umožnilo jít do střediska, jak zároveň jsem odstranil žluč a musela podlechitsya.Ya šel do Morshyn. Samozřejmě, že tam pili léčivou vodu, umyl střeva, ale když jsem přišel domů, našel polyp znovu. Už jsem nešel k lékaři, a dělal jí mast: vlaštovičník třel a prosetou mouku přes síto. I smíchat s boritou vazelínou. Výsledkem byl tmavě zelená směs. Napuštěné tato mast tampony a tlačí jim 5-7 krát denně v konečníku. A tak v rámci 7. dney.Na místě, kde byl polyp, tam byl jen jáma. Tak jsem se jich zbavit. Ale rostly jako houby po dozhdya.Takzhe tato mast pomáhá s leukoplakie a krční eroze. Můj kamarád představil balíky s mast do pochvy 5-6 krát denně po dobu jednoho týdne a zpět. Dobrou pomůckou pro leukoplakie také čelit „ženšenu“ krém a mast „sinaflana“ .Esche léčba sdílet zkušenosti neuralgie. Je nutné aplikovat na postiženou oblast non-lesklé straně list lopuchu. Heat svázat svůj kapesník a nechat komprimovat v noci. 2-3 ošetření onemocnění otstupaet.A zimní lopuch list, jsem namočené ve slaném nálevu. 2-3 dny pomoknut listy ve slané vodě, a pak pověsit na provázku. Nemají zlomit, se suší a terapeutické vlastnosti nejsou ztraceny.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru