che.ungurury.ru

První porod po třiceti - pozdě, nebo na čas?

Můj báječný těhotenství bylo nečekané, ale vítáni! Po mnoho let jsem nemohla otěhotnět, lékaři jen pokrčil rameny - dokonale zdravé tělo, žádná infekce nebo komplikace. Mnohokrát se zdálo - to znamená, že v poslední! Ale ne ... A tam znovu ... a znovu ... no

Čas plynul a já jsem přestal věřit, že tvář dítěte. Vážně hovořit o přijetí začalo.

A to se stalo za posledních 30 let! Funny, jsem si ani nevšiml, že ona byla těhotná! Ale z nějakého důvodu můj manžel a já se najednou začal vtipkovat na téma budoucích dětí, v případě, že chlapec - poté, co se dá v některých sportovních klubech, v případě, že dívka - co to bude krása, atd. Dokonce i chuť k jídlu okurky není vzbudit podezření! Nikdy nezapomenu, jak polykání tento okurka v autě, jakmile můj manžel vyšel z obchodu! Test ukázal malé věci - 50x50, a my jsme šli k lékaři. A samozřejmě, kolik radosti to bylo, když jsem se dozvěděl, že je těhotná !!!

Těhotenství po třiceti - jeden musí mít na pozoru?




Těhotenství bylo snadné, bez otoku, bez toxicity, bez komplikací. Ačkoli lékaři varovali jinak a napjaté, „ve vašem věku ...“ „Potřebuji další testy ...“ „Dávejte pozor na své tělo ...“

Moje reakce byla jednoznačná - Nejsem nemocná, že jsem těhotná, a to je velký rozdíl! Nejsem třepání přes sebe jak je uvedeno výše v křišťálovou vázu, jsem šel, když jsem chtěl, a ležel v posteli tak dlouho, jak chtěla. Dělám to, co dokázala - hodně čtu, se setkal s přáteli, šel odpočinout ... nemám dodržovat dietu, není obklopena samotnými tlumících chráničů. Nechci vyskočit v noci, „a najednou boj?“ Až do devátého měsíce, jsem vedl aktivní život, a na deváté, moc ... Dělám to, co dokázala - hodně čtu, se setkal s přáteli, šel odpočinout ... Vzpomínám si na ten den kdy začal boj, mohl bych pokračovat Něvského, stoupání v domě knihy při hledání něco zajímavého, sedět v kavárně, aby se vrátil domů a vařit manželovi večeři ...

Poté, co jsem si uvědomil: věk - nesmysl! Někdo může namítat: jste právě dostali štěstí. To není pravda! To vše záleží na náladě, z psychologického připravenosti na těhotenství. Dokonce jsem neměla strie! A tělo velmi rychle přijdou ve formě po porodu! Příliš mnoho náhod na jednoduchém štěstí. Já jen pevně věděl, že všechno bude v pořádku.

Oh baby, nám bylo řečeno, pouze na budoucí babičky. Před sedmý měsíc iv případě, že bylo zřejmé, že jsem těhotná, moji přátelé neměl tušení. Konkrétně nepoznával pohlaví dítěte, jako překvapení. Když se osm měsíců jsme byli informováni, že tam bude holka, muž plakal štěstím. Poprvé, když jsem ho viděl plakat! Porodila jsem až příliš snadno, bez komplikací.

Porody do třiceti jsou lepší ???

Když začal boj, jsem tiše, bez paniky, sbalili a zavolal sanitku, zatímco moje matka a manžel běžel po bytě a nevěděl, co chytit. Nemám připravené předem, prostě sbalil a šel porodit.

Porodila jsem snadno, jako kdyby věděla, co a jak to udělat, i když ne konkrétně připravit. Abych byl upřímný, mám podrážděné všechny kurzy přípravy na porod, že mám nervózní jen. Ženské tělo je naprogramován na dodávku od přírody, nepřijdou na mysl, je naučit se ptáci staví hnízda, kladou vejce a vytvářejí mláďata z hnízda? !!

Její manžel byl přítomen při narození, a nyní říká, že je hrdý na to, že porod - je to pouhá maličkost, a nechápe, proč tolik žen přemýšlet o nich a otřásl se.

Rodí ve stanovené lhůtě.

Nedávno jsem slyšel z blízkého přítele, který se zrodila v době, když byla připravená. A je to pravda. Použil jsem být nastavena na svou kariéru. Děti samozřejmě chtěl, ne proto, že byl připravený, ale proto, že stárnou, že je čas na dlouhá léta ženatý, rodí se všemi přáteli atd Díky bohu, že jsem neměl rodit dříve! Přiznám se, že ještě před několika lety, že dítě by bylo pro mne přítěží, břemeno, na obtíž. Teď jsem dítě úplně jinak, chce mě, dlouho očekávaný. Je důležité mít ve své době!

Teď jsem pevně přesvědčen, že pokud je to žádoucí těhotenství, to přináší jen radost. Dívky, které porodí! Rodit, když jste připraveni, ne, když je to nutné. Rodí s radostí! A co je nejdůležitější - porodit muže, kterého milovala!

Speciálně pro LadySpecial - Irina Bogdanova

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru