che.ungurury.ru

KDYŽ infikují klíšťata ze psů, daně, on tvrdě bojoval s ním as

Dobrý den, „Babičko!“

Chci se podělit o své zkušenosti léčení.

Jednou jsem chytil roztoče. Choroba se projevuje zarudnutím části těla, váhy, nesnesitelné svědění a vypadávání vlasů. Používá se při léčbě různých mastí, toxiny, extrakty, tinktury a dalších nástrojů, které mi nabídli lidem, ale bezvýsledně. Pak jsem se rozhodl konzultovat v této věci s lékaři, kteří se specializují na odstranění těchto nemocí, a vědci




Kyjev Výzkumný ústav zoologie. Po pečlivém prozkoumání a dávat různé analýzy odborníků byla nakonec diagnostikována - sarkoptového (svědění roztoče, který je přenášen od psů). Dříve si lidé není parazit, a proto jakékoliv takové obtíže při určení nemoci. Ale pokud se neléčí, může to vést k různým neuróz, slepota a hluchota! Díkybohu, v zooinstitute a vojenská nemocnice v Kyjevě jsem najít tu správnou léčbu, a já se zbavil klíštěte.

Doufám, že recepty, které mi pomohl a pomáhat jiným lidem se stejným problémem.

Takže vyhrát sarkoptového svrabu, je třeba 2 krát, s intervalem 15-20 minut, důkladně namazat problémových oblastech 60% thiosíranu sodného (farmaceutický přípravek), a pak se - 6% z lékárny kyseliny chlorovodíkové.

Tento postup se provádí na denní bázi. Kromě toho je nutno nalít 200 ml lékařskou alkohol 25 g rozdrceného tabáku pevně okluzi nádobí a inkubuje se 2 týdny, třes denně, na spodní polici chladničky. Potom se filtruje přes několik vrstev gázy, bránit, tinkturu odvodněné ze sraženiny, rozpuštěného ve 100 ml připraveného prostředky 2 g kyseliny salicylové a 2 krát za den pro mazání výslednému roztoku roztočů postižených oblastí těla. Další nákup potřeba vetapteke léčivo „butoxy“, pak se 1 cm3 (jedna kostka stříkačka!) Příprava zředí noc v 1 litru vařící vody, ochladí se na 30-400S, a stírací celé tělo s tímto řešením. 1 cm3 může být „butoxy“ ředí 4 lžíce jakýkoliv rostlinný olej, a třít tělo směsi. Ujistěte se, že pravidelně vaří jako čaj a pít infuze meduňka, Veronica officinalis, máta, pivoňky, kozlík a černého bezu.

Uplatňování všech výše uvedených prostředků, po 1-2 měsících se můžete zbavit klíštěte, a někdy to bude trvat 2 nebo více let, takže je třeba být trpělivý. Během léčby, mytí pouze s síranu měďnatého, octa a jedlé sody (do 1 litru vody se vyjme 1 lžička jedu a hodně sody a octa). Občas si zaplavat v vývary vlaštovičník, Oman, šťovíku, krušiny a pelyňku. Po koupeli vetřete sám „butoxy“. Oblečení a prádlo každý den vařit v roztoku uhličitanu sodného (1 polévková lžíce jedlé sody v 5 litrech vody). Několikrát denně na mytí podlahy v roztoku budovy chloru (1 polévková lžíce chloru v 5 litrech horké vody).

Všechny osobní předměty, matrace, podlahy dezinfikují a zabalené v igelitových pytlích.

K dezinfekci použijte přípravky proti blechám a klíšťatům. Ty lze zakoupit v vetapteke. Po styku s potravinami používejte gumové rukavice.

Jsou to doporučení. Tím, po nich, budete určitě vyhrát sarkoptového svrabu.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru