che.ungurury.ru

Jak se zbavit vší




Existuje mnoho lidí, zejména dětí, trpí pediculosis (vši). Když mi bylo deset let, jsem také zažil toto nepriyatnost.Odnazhdy přišel domů ze školy, matka si stěžovala, že jsem se poškrábal na hlavě. Máma se rozhlédla a našla vši. Samozřejmě, že jsme byli oba šokováni tím, protože jsem měl dlouho, až k pasu, jeho vlasy a holení jim nechtěl. Naštěstí to nebylo nutné nechat ostříhat. Moje matka bylo doporučeno, aby se vztahují na léčbu běžných „dichlorvos“. Ona navlhčí teplou vodou moje vlasy, a pak trochu osušte ručníkem a potom zpracovat všechny „dichlorvos“. Po tom jsem dal na hlavu pravidelného plastového sáčku a přivázal ji na kapesník. Je-li poslední 30-40 minut, matka umyla hlavu s obvyklým šamponem. Stačí jedno ošetření na vši jsou pryč. Druhý den jsem šel do školy, jako by se nic nestalo byvalo.V dále setkání život s různými lidmi, jsem doplnit své znalosti o tom, jak bojovat proti vši hlavy. Doufám, že mají někoho prigodyatsya.Konechno, mnohé z nich jsou trapné přiznat, že mají vši a vši ve skutečnosti - velmi nepříjemné onemocnění. Předpokládá se, že vši může shromažďovat ve škole, školce a veřejné dopravy, ale to není pravda. Pediculosis je velmi často v důsledku nervového napětí a silných emocionálních zážitků. A to je fakt. Jeden z mých přítel vši objevily po silném nervovém šoku. Když jí bylo vráceno zpět do normálního stavu mysli, jsou stejně náhle zmizel. Další přítel mi řekl, že její tchyně žije sám, nepůjde ven z domu a trochu mluvit s kým. Navzdory tomu, objevila poté, co utrpěl únavovou pedikulez.No by se neměli bát tohoto onemocnění. Vši může být docela snadno uniknout. Chcete-li to provést, použijte recept, který mě vyléčen, mou matku, nebo mokré vlasového „triple“ Kolín, dát na hlavu igelitový sáček a kravatu kapesník. Neodstraňujte obvaz po dobu jedné hodiny. Po tom, umýt si vlasy jako obvykle. Pokud je to nutné, opakujte postup. V extrémním případě, namísto „trojité“ může být použit jakýkoli jiný parfém. Chcete-li zabránit vši během stresových situací brát sedativa, kozlík tinkturu, pelyňku a „Corvalol“ .Borites vši a vyhrát!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru