che.ungurury.ru

Trofický léčba vředů

Dobrý den, „Babičko!“ Jsem lékař se zkušenostmi a samozřejmě obeznámeni s tradičními metodami léčby, ale neodmítají tradiční medicíny. Někteří chtějí, aby jejich zkušenosti podelitsya.Kak někteří šli na návštěvu příbuzných a okamžitě na zasedání upozornil na holenní kosti pravé nohy s tetou. Nasáklý obvaz na její mluvil o trofické vředy. Okamžitě jsem požádal tetu: - Kolik let jste se uzdravil vřed slyšel odpověď: - Desyat.I pak jsem se rozhodl, aby se její léky. Za prvé, každý den promyje ránu roztokem manganistanu draselného karmínové. Nalil ji v teple ve sklenici půl litru, a teta napojena jim vřed. Kromě toho, 2-3 krát týdně, rána se promyje s 0,1% roztokem farmacie „rivanol“ a naplněné vředy provedených v lékárně s předpisem prášek lékaře. Zde je recept: Rp: karta Prednisoloni 0,005-№5Bismuthi subnitrici 3,0Norsulfasoli 3,0Protargoli 1,0MDS PrisypkaEsche I vařená vejce 10 v bílém plášti, pak shell uschnout na víku pánve, ve které vařené polévku a směs se rozemele na prášek. Daily teta mu trvalo, 1 lžička s malou skluzavkou 1 krát denně po jídle. A tak dále až do konce prášku. Je třeba doplnit vápník v těle, protože když je nedostatek špatné hojení ran. Kromě toho, že teta se, v souladu s pokyny, farmacie pilulky „Troxevasin“. Po 16 dnech tohoto intenzivního léčení trofických vředů začala utahovat, a brzy se úplně uzdravil. Tak teta a vyléčit. Diabetes Kromě všech výše, musí rovněž výplach rány inzulín.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru