che.ungurury.ru

Pomoci děloha nahradit dehtu a koláč vyrobený z žitného těsta

Dobrý den, „Babičko!“ Noviny opakovaně zveřejnila receptů z důvodu prolapsu dělohy. Nabízí speciální gymnastiku. Jedinou podmínkou - dělat to po celou dobu, nechybí ani jediný den, na lačný žaludek. A to mi pomohlo vyrovnat se s tímto problémem tak sposob.Vozmite jeden velký stroužek česneku, kaše do Makitra a smíchejte se sklenicí vroucí vody při pokojové teplotě. Opustí po dobu 3 hodin. Pak přidejte žitná mouka (měl jsem žito, pšenice, a vzal jsem) a uhněteme těsto. Roll tloušťka koláč jedním prstem a jedné straně jeho mastnoty dehtu (komerčně vetaptekah). Připevněte máslem strany k pupku, že přilepená k této velmi pupku omítky. Lehněte si na rovném, pevném lůžku bez polštář na hlavě měl na úrovni s tělem, pod koleny, umístěte čtyři podložky na nohy byly vzneseny, jako kdyby seděl v křesle, kryjte a lhát takže 10 hodin. K dispozici bude trochu bolesti, tělo bude „break“, ale musíme být trpěliví. Šíří pod nutně něco zbytečné, protože dehet se tech.Posle postupy před vstávání, kladené na pásu nebo spojovací list. Budete se cítit lehce a dobře. Vstát, se obrátil na své straně. Za to, že je třeba jít a kravatu pásu zvedat nic těžkého není v rámci jednoho měsíce. Po zákroku můžete pokrčte kolena a tlačit prst na pupku. Dojde-li k „Peck“ jako kuře, pak všechno padlo mesto.Ya dlouho ošetřené různými způsoby, ale tento recept mi ​​pomohl. Nyní i nadále cvičit tak, že svaly jsou pružné. Chuvstvuyu sebya velmi horosho.Esche může lozhitsya zhivotom vniz na pol, a pod pupok klast klubok nitok, snachala malé a zatem chut Bolshe. V případě, že onemocnění není příliš pokročilé, pak by měl pomoch.Vsego dobré. Hodně štěstí!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru