che.ungurury.ru

Rehabilitace pro děložní výhřez

Dobrý den, „Babičko!“ Přečtěte si v článku číslem noviny 33 (216), 2004, Mikulík Maria Ivanovna o léčbě prolapsu dělohy, a rozhodl se napsat vám. Souhlasím s autorem, že pouze poplatek je možné vyrovnat se s touto nemocí. Také jsem se ke mně chovali. Mimochodem, já, stejně jako Maria Ivanovna, i 57 let. Chtěl bych doplnit malé tipy dané velikosti lechenie.Nebolshaya Tvrdé polštáře odpalování vždy leží na pohovce. Takže kdykoli před odchodem na odpočinek, dát polštář pod boky a dělat nějaké cvičení. Pod hlavu polštář nemusí dát. Pak tělo bude mít sklon 20-35 ° .Vazhnoe cvičení: Squeeze kolena, se silou stlačte svaly hráze, řitního otvoru a nakreslete břicho. Zpřísnily - dýchat, relaxovat - vydechuje. Další tělo je v klidu a s námahou si naklonit na jednu nebo na druhou stranu, když pracoval boční břišní svaly a pozvonochnik.K těchto cvičení a sadu cviků popsaných v článku Mikulík MI, přidejte masáž podbřišku. Tuk z rukou některého ze smetany může a slunečnicový olej, dát polštář nebo polštář pod boky, nohy ohnuté v kolenou. Masírovat dobře uhněteme perineální tkáně pubis, nadvarlete, podbřišek směrem k pupku. Potom utáhněte hranou ruky, jak směrem k pupku. Je třeba posílit oslabené svaly pánevního dna. Asi rok jsem byl na tomto systému, a já jsem se vrátil do normálního střev a urogenitálního systému, prošel střevní netečnost a zácpa zmizel. Nechápejte špatně jako zánět pridatkov.Myshtsy s takovou zátěží by měly dostávat dobré jídlo. V dopoledních hodinách budete muset jíst nějaké ořechy, arašídy, slunečnicová semínka, dýňová.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru