che.ungurury.ru

Mohu i já mluvil trochu, jak zklidnit onemocnění




Dobrý den, má drahá, „Babičko!“ Také jsem mít něco rasskazat.Odnazhdy setkal se svým starým přítelem, který neviděl na mnoho let. V rozhovoru, ona si stěžovala se mi, že na dlouhou dobu nemocný adnexitidy (zánět přídavky), jsou pravidelně léčen ve zdravotnickém zařízení, ale nemoc není pustit. Bylo mi líto jí a doporučuje použít recept, který mi pomohl při stejné utrpení vydržel ya.Bolee tři roky trpěl zánětem přívěsků, a když je nesnesitelná bolest a už nemohl ohýbat dolů, šel do nemocnice a po ošetření v nemocnici získal dočasnou úlevu. Po dalším příkazu sdílet problém s matkou jednoho svého přítele. Mnya Poslouchala pozorně a radil plnit 1 litrem vroucí vody, 2 lžíce pelyněk (prodává se v lékárnách), zabalit mísy a necháme vyluhovat. Po jedné hodině se přefiltruje přes tenká složeny do 2-3 vrstev a pak sprcha tento infuze v noci. A tak se po dobu 7 po sobě následujících dnů. V průběhu léčby se vyvarujte pohlavního styku. Ještě předtím, než aplikace materiálu by měla být 1 st.l.nastoya pelyněk nápoj. Mající lék, udělat přestávku týden a opakujte spuštění sedmidenní postupu znovu. Musíme být nastavena tak, že prvních 7 dní léčby probíhat před menstruací, a druhá - posle.Day Bůh žehnej přítel mé matky! Uplatňování její recept, jsem již 20 let Nevím, co je zánět přídavky. Ale douching infuzi pelyňku pomáhá nejen s adnexitidy. Díky němu můžete také zbavit těžkého bělejší a svědění genitálu. Byl bych rád, kdyby tento jednoduchý nástroj může pomoci někoho jiného, ​​jak pomohl ve své době mne.Sleduyuschy opakovaně prokázané nabídka recept mužů trpících BPH a žen trpících děložních myomů a cyst. Proto je nutné vyčistit smaltované hrnec roztavení nízké tepelné 100 g borové pryskyřice, přidá se 20 g včelího vosku, a když se roztaví, nalije do 20 ml slunečnicového oleje. Teplý roztok byl uveden ve vrstvě 1-2 mm na klapky prádlo s velikostí palmového a připojit se k pubis. Vlasy je nutné oholit. Přiložit náplast a opotřebení, ne odstranění, dva nebo tři dny, potom komprimovat a měnit. Příprava léku je dost pro 3-4 obklad. Prostředky pro ukládání do sklenice a topení v případě potřeby. Postupujte podle pokynů v posledním měsíci. Podporuje vstřebávání jakékoliv infekce opuholey.Pri v urogenitálního systému při použití obklady umýt ranní a večerní močových cest stříbrnou vodu. Vařit, vezmi dvě stříbrné mince 1920-1924. (K dispozici od mincí) každý připojit k různým póly plochých baterií 4,5 voltu, nalije do kádinky s vařící vodou a pak snížit ji na polovinu mince. Po 10 minutách, stříbrná voda je připravena. Mírně ji ohřát a používat. Po léčbě, přečtěte si v vracha.Ochistit cév a pomáhá posilovat využívání srdce během tří až čtyř dnů po jídle 5 plody červené popela. Pak udělat přestávku po dobu 10 dní a poté opakovat průběh. Trávit s přestávkami 3 kursa.Teper rad pro ty, kteří utrpěli mozkovou mrtvici. K obnovení zdraví, slzný lopuchu list, omýt čistou vodou a dejte ji na zadní části hlavy. Dát panamku nebo šátek a jít tak dlouho, dokud list je suchý. Můžete použít sušené lopuchu listy, namočené v vode.A tento recept pomůže vyhladit obličejové vrásky, aby se pleť čistou a vláčnou. Je třeba se důkladně promíchá tubu lanolin smetany, 1 lžíce čerstvě vymačkané šťávy zlatého kníru, trochu mleté ​​organické kávy a dát směs v chladničce pro skladování. Třít mast masáž 1-2 krát týdně v kůži. Po 5 minutách opláchněte teplou vodou, poté naneste na obličej hydratační krém. Může být tuba lanolin smetanou důkladně promíchejte s medem, aloe šťávy a zlatým knírkem, Take 1 lžička, a pak tento krém v noci před spaním aplikovat na obličej a krk. Dej to namočit a zbytek po 5 minutách mokrý papír salfetkoy.Zhelayu všichni zdraví, krásu, dobré nálady, činnosti, družnost, zvědavost a chuť do života! Nechte tabletu nikdy nebudete potřebovat!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru