che.ungurury.ru

MANY sleduje Glaukom: ME, bohužel, ona je také obeznámen




Dobrý den, „Babičko!“ Chci, aby se, a jeho příspěvek ke společné příčině kontrolu nemocí. Dlouho jsem chtěl dělat, ale právě teď se rozhodl. A chcete, abych pomohl při léčbě takového rozšířené onemocnění jako glaukoma.Eta onemocnění sleduje hlavně u starších pacientů a diabetiků. Obvykle se zbavit chirurgicky. Ale to je riziko, peníze, atd., Atd. Bála jsem se o glaukomu několik let. A on byl ošetřen ambulantně, a trvale, získal obrovské množství drog, včetně injekcí pod očima a kapky, ale nitrooční tlak nižší než 25 kusů nepadl. Připravované operace, ale nechtěl jsem operaci. Rozhodl jsem se dělat cvičení pro oči. Díkybohu, výsledek byl pozitivní. Jejich úspěchy rádi podělí se čtenáři gazety.Utrom, jen se probudit, že jsem ještě v posteli, začnou pohybovat oči nahoru a dolů, doleva a doprava. Poté, první otevřené oči, a pak uzavřen kruhovým pohybem v jednom nebo na druhou stranu. Když jste dokončili toto cvičení, jsem začal velmi rychle otevřít a zavřít oči. Dále masírovat je. Dát své prsty na zavřená víčka a krouživým pohybem, nejprve v jednom směru a pak na druhou stranu dobře propracujte vnitřní a vnější koutky očí. Masírování tedy nad očima a pod nimi, současně přesunout bulvy nahoru a dolů. Všechna tato cvičení pomáhají rozšiřovat cévy v očích, a tudíž snížení nitroočního tlaku. Po ukončení masáže, vyzvednout v přední části prstu a podívat se na něj blíže k nosu a distancování za nápadně nevýhodných podmínek. Všechna cvičení jsou prováděna po dobu 10 a více raz.Zanimayas této tělocvičně, jsem se začal snižovat množství podávaného očních kapek do 1 týdně. Změřit nitrooční tlak v klinice se nezastavil. Pokaždé, když se stala méně a pak se vrátil do normálu. Nakonec jsem se úplně přestal používat léky na předpis a doktor kapky. Více než dva roky nebere žádné léky, ale ranní cvičení pro oči i nadále, aby pravidelné, stejně jako měsíční inspekci předat klinice. oční tlak jsem se udržuje na 18-22 edinits.I na konci několika léčivých sovetov.Esli máte obavy rýma, zánět vedlejších nosních dutin, kdo ukazováčky na masáž v kruhovém pohybu kolem spodní části otvorů na obou stranách nosu, dásně nad horními zuby. Za to, že dobře masírovat čelistní dutiny, třít nos a čelní kosti. Zákrok se provádí v ranních hodinách po probuzení v odpoledních hodinách a večer před spaním. Pozitivní efekt nebude trvat zhdat.Dlya zabránit zhoršení hemoroidů doporučujeme pokaždé po použití záchodu umýt zima, může být teplota v místnosti, ale ne teplejší vodoy.Esche chci říct všem: konstantní práce, cvičení, aktivní a zdravý životní styl, ráno a fizzaryadka masáž nikdo nemá dělat velké škody, ale jen prospěch. Snažte se dodržovat toto všechno a zdravotní nebudete selhat.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru