che.ungurury.ru

Dva případy vyléčení rakoviny žaludku




Chci říct, dva život istorii.Gde asi před třemi lety jsem šel do jedné vesnice, která se nachází 30 km od mého města, sbírat byliny, houby a lesní plody. Bohužel, v létě jedlých hub skoro nebyl, ale bylo to tak plný muhomorov.Kogda jsem vyšel z lesa a sedl si na lavičku k odpočinku, jsem byl osloven starého muže a zeptal se: - Co houby nenašel Odpověděl jsem, že jedna červená! trash šílenec, a říká: - marně byste takzvaný dar Boží. Poté, co náš mechanik Vasya - vtipálka a šprýmaře - nemocným, něco, co se stalo s jeho žaludku. Začala jsem vařit ošetřeny solí, ale to se stalo jen zhoršovat. Byl velmi tenká, bledá pokožka, a pak Bob obrátil o pomoc krajské nemocnice. Tam byla zkoumána a řekl, že má rakovinu v posledním stadiu, a to je léčit to pozdno.Vot s výrokem vrátil Vasya domů. Řekl rolníky o jejich trápení, a oni místo uklidnit, začali říkat, že žijí krátkou dobu opustil, a že zemře v hrozných bolestech. A Bob, bez váhání, jak se zbavit budoucích muk, rozhodl se spáchat sebevraždu. Zvedl bundu, láhev vodky a požádal sousedy, babičky předávat své ženě, že odešel zemřít, a šel do les.Tam utrhl pytel muchomůrky, dělal jeho doupě v lese, který se nachází v něm pohodlně, pak pil vodku, jedli a šel do postele Amanita , Noc se probudila, a není smrt. Opět platí, že pil vodku a jedli houby, a to i v láhvi, které nakreslil. Probudil jsem se v noci - živý znovu. Znovu opakuji postup. A jen dva dny. Během této doby, sny skončily, a to bylo velmi špatné Vase. „Dobrá - přišel, že smrt,“ - pomyslel si. Ale tam to bylo. Brzy jsme začali Vasya průjem a zvracení, ale stále tak silný, že se zdálo, že všechny vnitřnosti vyjde. Když jsou u konce, velmi oslabena Bob se vrátil domů. Opravdu chtěl, aby jedl a jedl s velkou relish domácí jídlo. V průběhu doby, Bob se zotavil a nyní neví - zdravý člověk se stal ještě zdravější než před nemocí. To je Amanita zachránil životy, - dokončil svůj příběh muzhchina.Vtoroy případ uzdravení z rakoviny mi řekl, že znají veterinar.Odnazhdy svého přítele, i veterináře, byl nemocný s rakovinou žaludku. Lékaři mu navrhl, aby podstoupit operaci, podstupují chemoterapii, ozařování, aby se, ale pacient kategoricky odmítl s tím, že lékař ví, co skončí takové zacházení, a proto budou žít jako Bůh chce, a zemřít v agonii není ochromit sobiraetsya.Spustya chvíli v břiše tam byla velmi silná bolest a už ne přijímat potravu. To je, když jeden z mých přátel se rozhodli nečekat s bolestivou smrt, a ukončit svůj život. Připravený na smrt, jak by mělo být: promývá, oholil, dal si čisté oblečení, napsal poznámku, v níž se rozloučil se svou ženou, rodinou a požádal je pro všechny odpuštění, pak vypil dva šálky kapalina, která se nechá reagovat s nemocnými ran zvířat, lišejníky, abscesy, vředy , lehl a čekal na smrt. Žena přišla domů z práce, přečtěte si poznámku a viděl prázdnou láhev vedle svého manžela a okamžitě způsobené „záchranku“ na požádání lékaře .Priehavshy četl poznámku, a přičichl skleněnou láhev, a pak zkoumal pacienta a řekl: - Dobře. Pokud je váš manžel se rozhodl opustit tento život, nebudeme ho rušit. Nyní je to považováno za velmi slabý puls, takže Nestlé teple a nechte ji ležet. I zde bude zavtra.I v tomto stavu, pacient strávil 6 dní a otevřel oči a požádal, aby se sedmý. Jeho žena jako dítě, krmena lžící, a brzy se zotavil. Dosud všechny zajímalo, jak se mu podařilo přežít. Pravděpodobně to veterinář byl silná touha po životě ... To je to, co jsem chtěl napsat. Věřit v sebe sama, a pak nemoc nebude moci vás přemoci.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru