che.ungurury.ru

Jaké konkrétní kolitida, spastické to!




Dobrý den, „Babičko!“ Po mnoho let jsem trpěl spastickou kolitidy. Jako mladík byl zpracován pro pinworms a hlouposti zařadí do konečníku 1 šálek octa. Pak to nebolí, ale po 40 letech má vliv. Řiť oteklé a konečníku byly hrozné bolesti. Po defekaci, taky. Nemoc je „plachý“. V okresní nemocnice identifikovali rakovinu konečníku a sigmatu, ale když požádal v Cherkassy v onkologické nemocnici, bylo mi řečeno, že jsem měl spastickou kolit.Vernuvshis domů, začal jsem být léčen. Noc (denně) v průběhu týdne clysterize: 2 litry vody - na velkém svazku heřmánku, měsíčku, třezalky tečkované. Vše přivedeme k varu, vtažené a trvat 20-30 minut. Byl zfiltrován, ochlazen na teplotu 30 ° C a také klystýr. Před tímto clysterize 1,5 litry čisté svařeny a ochladí se na 30 ° C teplé vody. A tak za týden. Poté denní microclysters dát 50 g téhož trávy po dobu 7 dní. Lepší držet až do rána, ale vklad bude nesnesitelné, pak jít na záchod. V dopoledních hodinách, dát microclysters šípek oleje (ne rakytník řešetlákový, od zmenší kůži) .Mozhno kolem 23:00 jít na toaletu, vyšel na trávu microclyster, v noci dal microclysters z šípkové olej nebo slunečnicový olej. Koupil jsem olej na olejové mlýna v čerstvém stavu. Reakční směs se vlije do skloviny šálku, dát na pánvi ve vodní lázni při teplotě 70-80 ° C, držení, se vztahuje, ve vroucí vodě po dobu 15 minut a pak se ochladí na 40 ° C a zavádí se do konečníku v noci. Typicky, celý kurz, musí být provedeno 20 mikroklizm oleje. Udělal jsem celkem 8, a já jsem všechno naladilos.Ni prostředky, aby se zabránilo zácpě. A v případě, že jsou, je nutné koupit v lékárně „laktózy“ nebo „laktulóza“ (mléčný cukr) a smícháním 600 gramů vařené a ochladí se na 30 ° C teplé vody a 300 g „bez laktózy“, klystýr v noci. Můžete to udělat i před microclysters. Všichni ven, dokonce i 30-letý blue (!!!) výkaly, který se setkal v tlustém střevě. Jedním z takových klystýr dost. A pak, pokud je hlen ve stolici, dát bylinné microclysters, jak jsem psal vyshe.Chtoby předcházet zácpě, je nutné ráno na lačný žaludek jíst 1 polévková lžíce vařená řepa. I Kvas polévka z červené řepy na krmení a pití denně 1 / 2-1 sklenici kvasu. On je kyselá, neslaný. Mám zácpu. Je třeba jíst kaši, jíst rostlinný olej, a v případě, máslo, jediný domov. Chleba k jídlu pouze černý, mléko - kyselý, sýry, Hercules supy.Vot to je moje zkušenost. Být zdravý.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru