che.ungurury.ru

Nenechávejte stopy dna sena hniloby a vody

Dobrý den, drahý „babička“ se rozhodl zjistit, jak jsem vyléčen její syn podagry.On nesouhlasila, bránil slovy: „Tak to je nutné dlouho má být léčeno, a tablety polykat mnohem jednodušší“, ale jakmile přišel ke mně v noci a žádal, aby okamžitě jsem začal svou lechit.Ya podíval na noze, které jsou postiženy dna, a byl zděšen - ona koleno zvětšila a zmodrá. Ach, to by bylo malé, takže porazit! A za posledních 40 let? Ale stále vyšší než já?! Řekl jsem mu: - Brew seno prachu, lisování a teplé obkladyvayut celou nohu, ale vrchol je dobře ukutyvay.Sdelal tak 3-4x a odešel. Po dlouhou dobu nepřišel, byl jsem strach. Když se čekat, první věc, kterou jsem se zeptal svého syna, jak jeho noha. Řekl: - budu žít, moje matka je příběh !. Pokud někdo chce platit za poskytnutí takové zacházení, chci, aby okamžitě upozornit na případné chyby: v žádném případě nepřestávejte léčbu jakmile nohy zastavit bolí. Když jste ukončili aplikaci seno prachu zcela odstranit nemoc z těla, začnou být použity při úpravě vody. Koneckonců, hlavní příčinou dny - bohatá strava. Tělo je schopen vyrovnat se s jídlem, těla nelze ji zpracovávat a učit se, a pak na jednom místě tvořily Swale (krevní sraženiny) v druhé - bažiny (špatné šťávy) a kolem kostí se chystá hodně písku, vápna a kamene, vytváří dnové uzly. Pod vlivem vody, kterou rassypayutsya.Itak, 3krát týdně před spaním, aby se úplně umýt čistou vodou a okamžitě jít do postele. První 3 týdny 2-3 krát týdně dělat „Španělský plášť.“ 2. Šíření přikrývku na vrcholu, zakrýt celofánu a zachumlat, aby tam bylo žádný vzduch. Ležet 1-2 hodiny. Příští měsíc vykoupat v teplé vodě s odvar z ovesné sena prachu nebo solomy.Polzuytes moje zkušenost a uzdravit.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru