che.ungurury.ru

Paradentóza I uklidnil, a stále na něj zapomenout

Dobrý den, „Babičko!“

Chci ti říct, jak jsem se zbavil paradentóze, stejně jako sdílení některé metody k odstranění nemoci.

Trpěl jsem paradentóze, když mi bylo 22 let. Najednou jsem začal potácet zuby bolest, otok a krvácení dásní. Vyzval k zubaři. Podíval se na mě a řekl, že onemocnění parodontu a vhodná léčba. O několik dní pilně souladu se všemi jejími doporučeními, ale nemoc pokročila. Periodontální onemocnění vyčerpal mě natolik, že jsem ani nemohl otevřít ústa. A tak jsme šli do staré ženy, soused. Vidět mé utrpení obličeje, zeptala, co se stalo, a řekl jsem jí o potíže. Poslouchala mě a nabídl k použití v léčbě receptury, kterou si užil spoustu času a vyneseno v rodině z generace na generaci. Pro přípravu léčiv je třeba připravit, troud houba (modřín houbu), kteří parazitují na Marsh révy vinné (vrba), vysušte ve stínu a opatrně mlít na prášek. Při léčbě 1 lžička Prášek se přidá 250 ml vroucí vody, před chlazením, za občasného míchání, filtruje se přes gázu a ponechán v teplém místě infuze. Vypláchnout ústa 3x denně, drží každý kus v ústech po dobu 1-2 minut. Po dvou máchání můj stav výrazně zlepšil, ale já nadále dodržovat postupy k dokončení posílení dásní. Od té doby jsem zapomněl paradentóze navždy.




zastavit progresi aterosklerózy červeného jeřábu. To by mělo být 200 g mleté ​​kůry přidání 0,5 litru vroucí vody, 1 hodinu odolávat vroucí vody, po ochlazení napětí a vzít 1 polévková lžíce 3 krát denně 30 minut před jídlem. Kromě toho, že je užitečné při ateroskleróze brát 3krát denně po dobu 15 minut před jídlem 1 čajovou lžičku až 1 polévková lžíce pyl. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, a brání rozvoji aterosklerózy kukuřičný olej. Vezmi si to na 75 ml denně.

nictitating křeč (Mimovolní kontrakce kruhových svalů oka, který vede k trvalému křečovité zavírání víček) eliminuje čerstvě vymačkané z kvetoucích rostlin mochna husí šťávě, přičemž se na 1 polévková lžíce 2 krát denně po dobu 30 minut před jídlem.

Čerstvé z květů měsíčku lékařského šťávy brát 1 čajovou lžičku, pokaždé rozpuštění v 0,5 šálky vody, 2-3 krát denně po dobu 30 minut před jídlem uklidnit nervy.

Violet psa, a to jak samostatně, jako součást poplatků používaných při léčbě anginy (angina pectoris). Můžete nalít šálek vroucí vody, 1 lžička práškové bylina rostliny, trvat 30 minut, kmene a vypít sklenici 2 krát za den. Účinnější brousit a míchat objemových až 1 díl bylina psí fialové, brusinek a řebříčku, 2 listů lesní jahody, cukru a 1 lžíce Směs šálek vroucí vody, po 1 hodině, kmene a pitím 1/2 šálku 2-3 krát denně. Když tahy s poruchou metabolismu cukrů v těle se doporučuje, aby se čerstvé zelené lusky fazolí šťávy. Pít 2 lžíce 2-3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem.

Chcete-li odstranit psychické a fyzické únavy je nutné v době oběda a v noci, vzít 1 polévková lžíce vytlačeni ze všech kvetoucích rostlin Hypericum šťávy.

Při léčbě chronické bronchitidy, odstranit těžkou kašel, černý kašel, dušnost v medicíně běžně používají plíživé tymián (tymián obyčejné). To by mělo být 1 lžíce Suché práškové bylina rostliny vyplnit sklenici vroucí vody, 1 hodinu, napětí a vzít 1 polévková lžíce infuzní 3krát denně ke zlepšení zdraví. Zvyšuje sekreci bronchiálních žláz, zkapalňují hlen a zlepšuje dýchání Thermopsis kopinaté. To by mělo být 0,6 až 1 g suchých práškových bylinných rostlin naplnit sklenici vařící vody, nechat 15 minut na vroucí vodní lázni, vyluhovat 30 minut, filtruje se a vzít 1 polévková lžíce 4-5 krát denně.

Zlepšuje chuť k jídlu, zastaví progresi gastritidy s nízkou kyselost žaludeční šťávy čerstvě vymačkané mrkvové šťávy. Pít by mělo být 1/2 šálku 2-3 krát denně za hodinu po jídle. Dokonce i v případech gastritidy s nízkou kyselostí brát 3krát denně po dobu 30 minut před jídlem a 1 polévkovou lžíci čerstvě vymačkané šťávy z listů jitrocele. Pomáhá při gastritidu šťávy vymačkané z celé rostliny pelyňku, shromážděných v předvečer kvetení. Odneste jej do 1 polévková lžíce 3 krát denně 30 minut před jídlem. Účinně se gastritidu vyplnit večerní šálek vroucí vody, 1 lžička lněná semena, stiskněte 1 hodinu se tinkturu před spaním, a to namáhání, spolu se semeny.

Eliminovat pálení žáhy a překyselení normalizace trvat 2 krát denně před jídlem nebo jednu hodinu po jídle čerstvé bramborové šťávy. Brusinkový džus vzít 1 polévková lžíce 3 krát denně 30 minut před jídlem s nízkým obsahem kyselin.

Všechno nejlepší!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru