che.ungurury.ru

Pomáhá hojit a jídlo po ruce




Dobrý den, „Babičko!“ Povím vám, jak můj soused Barshchou koření pomohla vyrovnat se s ekzemoy.Odnazhdy stěžovala, že po dlouhou dobu žádné léky nemohou překonat ekzém na rukou. Pak jsem nalil do lahví octa, která se připravuje sám z jablek (zejména chutné a hodnotné vyjde Antonovka!), Ostatní - jeho Barshchou koření a doporučuje, aby otřete oblastí postižených touto chorobou, tyto potraviny. Jednoho dne k otření octa, druhý - pro ochucování potravin pro boršč. A tak jeden po druhém, až se uzdraví. Soused mu poděkoval, vzal láhev a šel domů. Příští den se začala dělat všechno tak, jak jsem jí poradil. Brzy její ruce byly zcela zbaví ekzemy.Uksus jsem dobře vařit. Ve 3 litrech kelímku se nalije 1,5 litru studené vroucí vody a pak se naplní do horního řezné vlastnosti spolu s kůží a semena jablek. I přidejte 150 g cukru, krk uvázat banky hadřík a položila ji na měsíce, v temném místě, aby vyluhovat. Po tomto filtru a rozlít v lahvích připravena octa. Pak jsem ji použít i pro konservirovaniya.Etim octa dokonale ošetřené plísně mezi prsty (otřít) a na nehty (nail pohřben v pipetě) se zbaví lupů na hlavě (rozpuštěný ve vodě a opláchněte vlasy), ale také díky němu jsem ztratil Spurs, který mě trápí delší dobu. Ve večerních hodinách se dal na ní kus látky namočené v octě, zabalené v celofánu a svázané s vlněnou šálou. Odvine ráno a hit patu prahu. To je všechny procedury. 2 roky, které uplynuly od té doby. Čelní už mě trevozhit.A Nyní Borsch recept koření, které sousedí rozmazaný ekzém. 2 kg pepře a 300 g česneku projít mlýnek na maso, směs se nalije do směsi 3/4 šálku octa, přidejte 1/2 šálku soli, 1 šálek cukru, opět se promíchá a nechá se vyluhovat po dobu 10-15 minut. Pak scedíme a nalijte tekutinu do lahvičky (mohou být uloženy bez chlazení po celá léta. V zimě přidejte koření polévka), a zanechat silný banku. Velmi chutné sendviče jít, potřísněné ji se smetanou a maslom.Priyatnogo veškerou chuť k jídlu a dobré zdraví!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru