che.ungurury.ru

Každé ráno pít metylalkohol. Klouby nebolí už, a já jsem rád, že




Dobrý den, „Babičko!“ Chci ti říct, jak jsem se vzpamatoval z léčby revmatizma.O onemocnění s denaturovaného lihu (voldezom) „babička“ napsal více než jednou. Byly tam recepty na využití jeho revmatismu. S touto přípravou Znám mnoho let, od té doby pracuje veterináře opakovaně aplikována na dezinfekci kůže voldez zvířat během hromadné interní použití privivkah.Dlya nepoužívají pervitin, ale mnoho lidí slyšelo, že při revmatismu to může trvat 25 ml 1 za den. Samozřejmě, že pochybnosti o takové léčby, protože voldez jedu a jedu zneužívání nezhelatelno.No kdy většina twisted revmatismus, nevyskytl žádný čas k pochybnostem. Začal jsem mizerný Binder „babička“ av novinách číslem 13 (129), na 1. dubna 2003 zájem stát Mary Davidovna Ženeva „Jak se zbavit revmatismu“ napsal .To že když jí bylo 20 let, velmi trpěl revmatismem. No farmakologická léčba nepřinesla zlepšení. A pak soused poradil Mary Davidovna koupit 4 láhve metylalkohol (v té době to bylo plné obchodů), nalít sklenici na vyhřívaném pánvi, který by měl být kladen na zem, sedí na něm, zabalené do teplé deky a páry jak patnáct minut. Po prvním postupu, jak M.D.Zhenevskaya napsal, cítila mnohem lépe. ona sloužila jim každodenně tak dlouho, dokud nejsou všechny meth skončila. Více revmatismus nikdy neobtěžoval Mariyu Davidovnu, i když je už 68 let bylo.Esche soused ji doporučuje pít jednou denně pro patrony meth, ale je to kvůli nepříjemnému zápachu prostředků nemohl přinutit k tomu sdelat.Ya rozhodli změřit, kolik vstoupí v náprstku kapaliny. Ukázalo se, že - 2 ml! A pak jsem se rozhodl pokusit se léčit svůj denaturovaný revmatizm.Kazhdoe ranní měřený ven 2 ml voldeza, zřeďte ji v 100 ml studené vody ze studny a napil se na lačný žaludek. Tento postup se opakuje každý den po dobu 18 dnů. Cítil jsem se mnohem veselejší! Udělal jsem 18 dní přerušit a pak ošetření opakovat. Ale tentokrát každý den po dobu 18 dnů netrvalo 2 ml denaturovaný a 2,5 ml.I vyhrál kloubní revmatismus. Kolena, prsty, všechny spoje již nejsou crunch zápas, nyní bezpečně spát celou noc, a co je nejdůležitější - po obdržení voldeza.Bolshoe žádné komplikace poděkoval Mary Davidovna Ženeva pro takové nádherné receptu. Každý, kdo chce následovat mého příkladu, radím vám, nepřekročit dávku. Ošetřené a vyhrát onemocnění!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru