che.ungurury.ru

Zkušenosti jsem, vím, že něco - cokoliv, přátelé, neskrývají

Dobrý den, „Babičko!“

Rozhodl jsem se podělit o své zkušenosti a znalosti.




Když jsem měl obilí, jsem syrové vejce z domova kuře dělal malý otvor, přelije přes něj do šálku a obsahu vejce rychle, ale opatrně, aby nedošlo k vypálení ruce, nalije se do pláště octa esence. Nalil do šálku vaječného bílku a žloutku, přidá do drceného skořápce, promíchejte vše do hladka stavu a nechte vyluhovat po dobu osmi dnů. Pak opatrně promíchejte všechno, dušená nohu s kukuřicí, stáhla rohové vrstvy a opatrně, aby nedošlo k hit zdravou pokožku, aplikovat na kukuřičné masti. I těsnění omítky a nechá stát přes noc. Na ránu kukuřice snadné výstřel. Stejný mast mi pomohla vyrovnat se s kuří oka. Napadlo ji do gázy, dát mazaných stranu kuřích ok, zaznamenal obvaz a odešel až do rána. Je odplaví celé dopoledne s teplou vodou a opakujte postup ve večerních hodinách. A tak se po dobu několika dní. Jako výsledek, kuří oka pryč.

Dva trpí infekční a půl roku dermatitida - svědivé vodnaté bolestivé pupínky na těle. Provádění všech doporučení lékaře nepřinesla zlepšení. A pak jsem se rozhodl zahřát bolestivých míst. Trvalo fialovou lampu s reflektorem a začátkem 5 minut, pokaždé se zvýší trvání procesu až dosáhly 2 hodiny ohřát na kůži. A já se zbavil tohoto onemocnění.

Mnoho lidí se starat o zarostlých nehtů v těle na prstech. V jednu chvíli jsem trpěl od něj. Doktoři říkali, že je nutné snížit nehty, ale zaručit, že po operaci budou přestanou růst, nejsou povoleny. A peníze na lécích, které bylo doporučeno, aby kupovat, já ne. Rozhodl jsem se půjčit požadovanou částku od svého syna. Šel jsem k němu a řekl mu o jeho problémech. Pozorně naslouchal, a pak řekl: „Můžeme to udělat bez chirurgického zákroku.“ Okamžitě ohřívaná voda, přidá trochu jedlé sody a mě stoupat nohy v tomto roztoku. Když jsem se v páře syn se stal tlak v uchu pod nehet na palci u nohy cikánské jehly a dávejte pozor, aby mi ublížil, a poté zvedněte jehlu z nehtového stranou nahoru. Poté natolkal bavlny pod nehty, takže to není peeringového a znovu navrhla další den znovu páru nohou, vyčistit ránu a natolkat vlny. Učinil jsem tak po dobu několika dní, a pak střih nehty a řezali mu pilník na nehty. Přestal růst.

Zde jako moje zkušenost. Použijte ji a uzdravit!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru