che.ungurury.ru

Anti-proleženina

Moje matka 88 let. Jedná se o čtvrtý rok po zlomila kyčel, když vstane z postele. Výsledkem byl ležící státní proleženiny. Byli to už čtvrtý den, ale podle mého nezkušenosti, nepřikládal žádný význam tohoto a zahájila je k tvorbě hlubokých ran. Přesto se mi podařilo zbavit se své matky. Za prvé, Umyl jsem se každé zranění s peroxidem vodíku, potom ji naplňte zelené barvy, a pak usnul ve svém „Streptocidová“. Proleženiny uzdravil. A tak se neprokázalo, že by znovu, jsem na základě straně, na níž leží matka klade noviny složené napůl nebo čtyřikrát, poté ho srovnal. Nyní tělo matčin chistoe.I další tip. Jak je známo, ležících pacientů je velmi obtížné se koupat, a chill dip může být. Proto, aby se udržovat tělo matky čistý, já používám „kaše“. Po jejím pocit jako po koupeli, a ona nenechá vystydnout. Takže, smíchejte 100 g kafru a lékařské alkoholu, přidejte stejné množství jakéhokoli šamponu dobře protřepejte a otřete „mluvka“ pacienta. Mám tři roky hlavu a nohy mé matky vodě, a všechno ostatní - „mluvka“.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru