che.ungurury.ru

KDYŽ JÍDLO CLOSE Navesti, a laquo; babička & raquo; nastavit něčí tašku

Dobrý den, „Babičko!“

Zde se opět setkáme. I pocházejí z Ruska, ale za více než 40 let žijící na Ukrajině. Moje rodina - manžel a dvě dcery, a v Rusku žiji maminka, kteří 90 let, a můj bratr a jeho rodina. Když jdu na návštěvu, vždy trvat 10-15 noviny „babička“, který oni jsou rádi, že re-read. Jedny noviny zapomenuta a moje rodina byla velmi rozrušená tím. Všechny otázky „babička“ je uložena v listu, protože je škoda ztratit takové cenné informace. Jsem veterinář s praxí, ale neustále se zlepšující úroveň jejich znalostí. Dnes chci říct o zacházení trofické vředy.




trofické vředy vznikají z různých důvodů. Existuje mnoho léků používaných k jejich odstranění, ale bohužel, ne všechny a ne vždy jim pomoci. Ale použití prostředků, které recept chci nabídnout níže zbavit trofických vředů mnoha lidí. Najednou to mi pomohlo vyléčit.

Mast z trofických vředů

Takže připravit léčivé masti, je třeba lýka (Podkoren), jasan, javor a sametovou Amur (Amur korek strom), kotleta, přidáme vodu a vaříme na mírném ohni po dobu několika dní, dokud hmota, která se podobá konzistenci hustého pudinku. Po ochlazení se stává viskózní a nepokazil. Je třeba 0,5 litru ochladí hmoty se přidá 30 ml břízy dehtu a dusičnanu stříbrného, ​​30 g levorinovoy a nystatin masti (všechny z těchto léků je možné zakoupit v lékárně) a důkladně se promíchá. Hotový mast se aplikuje na vřed, a ne upevnění obvaz a odjet na pár dní, a opakujte postup. A tak léčit. Výsledkem je, že nejen vředy jsou těsné, ale všechny těžké hojení rány. Stejný mast lze použít k mazání bolestivé místo s ekzému, lupénky a popálenin. Velmi účinným prostředkem. Použijte ji co nejdříve a uzdravit!

Pokud nelze připravit shora popsanou mast, může být použit k odstranění žilních vředů jiné prostředky. Pro jeho výroba by měla být 1 objemový díl nasekanými bylinkami lékořice vyplnit stejné množství vody a vaříme na mírném ohni, dokud dokud původní obsah o objemu pánve zůstanou 1/3. Přidejte stejné množství lipového medu, dobře promíchejte, a výsledná směs se pak nanese na gázu a aplikován na vředy. Změna obklad, protože vysušuje. Po měsíci tohoto přetrvávající léčbě bércových vředů, a ne zůstane stopa.

Všechno nejlepší, požehná Pána všech.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru