che.ungurury.ru

Nebojte se o leukoplakie - umýt ve studené vodě up!

Mnoho běžných otázek týkajících se zacházení s leukoplakie. Tento problém tváří v tvář jsem před 18 lety, kdy odešel do důchodu. Byl jsem prostě štěstí, že o rok později, přišel jsem k lékaři s velkým písmenem. Žena sama byla v důchodu a vzal na klinice výhradně starší lidi. Řekla, PhD. Takže lékař doporučuje omýt pouze studenou vodou. Ptal jsem se: „Jak to,“ a otočila kohoutkem, mokré ruce pod tekoucí vodou, a řekl: „To je ono. Mýdlo nemyje. Koupat se jako obvykle. " Kromě toho musí ještě provést následující: nalít do láhve slunečnicového oleje a propasterizovat ve vodní lázni. Namažte postižených mesta.Esli hit vagínu a začne se forma onemocnění, pak je třeba dát tampony napuštěné olejem, několikrát, stejně impregnaci sliznice, a pak pevně upevněte smazyvat.Tampon potřebovat a nechat nit, aby se odstranily v dopoledních hodinách. Lékárna masti, které jsou vypouštěny v takových případech lékaři vyvolat svědění. Olivový olej zesiluje a Sunflower zabrání nepříjemnému oschuscheniy.I více o slané chuti v ústech. Můžete se ho zbavit pomocí naklíčené obilí. Pšenice obnovuje metabolismus pochkah.Perebrat a opláchněte teplou vodou 50-100 gramů pšenice, opustit vodu tak, že se nevztahují na všechny pšenici. Pokrýt vlhkým hadříkem, aby se projít vzduch, dal na teplém místě. Letní klíčky za den a v zimě půl. Každé ráno, dobré umýt, chybět dvakrát přes mlýnek na maso a zalijeme vařící vodou, stejně jako pšenice, přiblížit a dušené. Můžete přidat 1 lžička medu a 1 lžička Olej v jedné porci. O čtyři hodiny není. Takže se každé ráno. V případě, že nemoc je teprve na začátku, to všechno rychle obnovit. Ale občas potřebují být léčen.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru