che.ungurury.ru

Recept Rada zrušit. Pomáhá přesně křen kořen!

Moje žena a já jsme v úzkém kontaktu s „babička“ a půl roku. Děkujeme tvůrce a distributory editor novin pro práci, kterou dělají. Často se nacházejí v novinových receptů z šedého zákalu. Chci popsat jeden, velmi efektivní. V roce 1959 působil jako konvoje s ovladači. Setkal jsem se s dívkou Luda. Pracovala jako dům malíře, štukatér a oslepen před našima očima. Neustále je předepsáno několik kapek a často určuje procento zobrazení.

Přišel jsem jednou její koleji, zvané. Vyšla ven a stojany, a doslova jsem tři metry od ní. Luda mě nepozná. Říká, že vidí něco, ale nemůže rozeznat. Na slunci, na ulici, a neviděla ...

Poradil jsem bratra, aby jejich vesnice Gurovka Kirovogradský kraj jeho dědečkovi, na šamana. To je asi 40 kilometrů od křivky Horn. Když dědeček se podíval na mou dívku, řekla: „Jedno oko nevidí nic, druhý bude brzy stejný. Podívejte se na žáky, které jsou pokryty s modravým květu. " Pak se jí ptá: - Do šíje stávky? A Luda říká: - No. - Možná - požadovaná - v průvanu se stane? - Ano, - říká - to se stává. - No, nemoc není spuštěn. Plaketa holubice.

Terrible téměř nic. Je třeba vykopat kořeny a křenem rošt. Řasy v gázy nebo hadříkem, srolovat a vztahují se na zadní části hlavy a na čele, vázání konců. Bake - můžete vzlétnout. Čím více budete platit, tím dříve se sakra zpoždění šedou patinu. Luda otřela křen 4 nebo 5 dní (nepamatuji přesně) a ještě vidět v pořádku. Stala se mou ženou. V jednu chvíli jsem pracoval jako mechanik vozů. Řidiči a zámečníci radí tento recept, a ve všech případech byla pozitivní. Kořen křenu lze použít v každém ročním období. V případě, že nemoc není v chodu - to pomůže na sto procent. Dědeček stejný léčitel, věděl velmi mnoho. Bylo mu tehdy 90 let. Najednou byl zdravotník v carské armádě.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru