che.ungurury.ru

CACTUS pomůže odstranit zoster, Dieta kameny mohou vyhnat

Dobrý den, drahý „babička“!

Prošel jsem v mém životě. Některé zkušenosti chci podělit.




Z šindele, zbavil jsem se pomocí kaktusu. Z pokojová rostlina řez pás řez třel zbavit postižené místo, dal ji vysušit, a pak opakuje tření. A tak 3 krát. Brzy kůže začala odlupovat a potom zbavit úplně zmizel. Cactus používá k léčbě by měla být stromová, s tlustými listy a rostlina by měla být alespoň 2 roky.

Jakmile silně hořel od zápěstí na pravé paži loktů. Okamžitě se snížila do studené vody, a pak se sypané jedlé sody, a pak zpracovány hoření perekipyachennym slunečnicový olej. Uklidněný tím bolest, začíná každý den přes hořícího letounu dal Kalanchoe listy po jejich vyjmutí z kůže. Brzy zápalné rameno uzdravil, a nechal dokonce i jizvy.

Dodržování této dietě mi pomohl vyhnat kameny z jater a žlučníku. V 8.00, jsem jedl s prázdným žaludkem dezertní talíř s vařeným bramborem bez soli a koření, a pak vypít sklenici čaje bez cukru s plátkem chleba. Nic jiného pak nemají jíst ani pít. V 10.00 ležel na zádech, mu dal na oblast žlučníku termofor a tak lže 2 hodiny. Ve 12:00 jsem jedl dezertní talíř krupice, vařené ve vodě bez soli a koření. Ve 14.00 hod položit pravou stranu na láhev teplé vody a tak ležel 3 hodiny. V 17.00, 17.30 a 18.00 se 100 ml předehřátého olivového oleje a 19,00 pil šálek černé kávy s cukrem a krajíc chleba. Druhý den ráno, kameny, připomínající konzistenci jíl, šel bez bolesti. Potom se každý den po dobu 10 dnů na lačno ráno a večer před spaním pít 10-20 kapky tinktura měsíčku, promyje se 100 ml destilované vody. Po 2 měsících, opakujte celý léčebný cyklus. Celou tu dobu na dietu. Velmi dobrý nástroj. Pokud někdo může pomoci, prosím, prosím, já jsem na telefonu.

Vezmeme-denní 15-20 minut koupel s bohatou vývaru z topinambur, I po dobu 3 dnů zbavila nánosu soli a bolesti kloubů v koleni.

To je pro dnešek vše. Přeji Vám všem zdraví a dlouhověkost. Svědkové Jehovovi vroucně vás prosím, abyste mi napsat. Jsem ortodoxní a nemají v úmyslu změnit svou víru.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru