che.ungurury.ru

Zdokonalení tradičních metod

Ke zlepšení vidění se doporučuje denně po dobu 7 dnů k jídlu 1/2 šálku bobulí borůvek. Po tom, udělat přestávku deset dní a opakuje přijímací borůvky. Můžete 1 polévková lžíce bobule zabalené do gázy, parboiled, a pak dal do cedník borůvky a stírání. Strouhaný hmotnost zředěného sklenici teplé převařené vody, přidáme 1/2 lžičky medu, zamíchejte a nápoj.

Tyto postupy jsou prováděny na denní bázi, pokud máte pocit, že jsou brýle již nejsou potřeba. Jednoho dne, který má 20 zasedání radioterapii štítné žlázy, mám spálit hrdlo. Rozhodly ošetřené borůvky. I 1 lžíce sušené bobule zaplaven 350 ml vroucí vody, 20-30 minut, zfiltruje se a promyje se teplým infuzní krku. První dny hodil bobule, a pak začal jíst. Stejně tak 10 dní. I nejen hořet vyléčit, ale vidění je mnohem lepší. Asi tři roky nepoužíval brýle, ale teď vize začala ubývat, a jakmile jsem se opět rozhodl být ošetřené borůvky. A udržovat názor mám každé ráno a večer účtovat pro oči.

1. palec, stojí vzpřímeně, dal před našima očima přesný střed na délku paží a pomalu přivede ji do nosu, očí se neustále zaměřuje na špičku prstu. Potom, aniž by odtrhl oči prst pomalu vrátit do své původní polohy. I několikrát opakovat, snaží se udržet oči Nepřetěžuj.

2. Pevně ​​třít dlaň ruky, takže se zahřeje a pak zavřít oči a miska ve tvaru ohnuté palm uložit je na periokulární krajiny tak, aby žádné světlo v jeho očích. Po 10-15 sekundách ruce čisté, ale oči otevřené jen čekal ještě několik sekund. A tak několikrát.

3. I místo na délku palce ruky stojí svisle, připevněna na něj podívat a popsat tuto hru ve vzduchu osm, ani na okamžik odtrhl oči prstu. Cvičení provádět 2-3 minuty. Zde je jednoduchý náboj.

Smiř se s tím, a problémy s viděním nebude.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru