che.ungurury.ru

Hlavní věc, kterou se snaží žít. Rakovina může vyhrát!




Dobrý den, „Babičko!“ Bylo mi 27 let, když jsem onemocněla Hodgkinovu chorobu. Novotvary podpaží bylo více husí vejce, a to pouze z ramen a krku - a to nemluvím jako velké koule, teplá bunda se neskrývá. Byla léčena na Rostov Cancer Research Institute. Tam jsem si vzal lucheterapiyu obdržel 18 tisíc rentgeny na podpaží obou rukou, hrudníku a sleziny na obou stranách, to znamená, že žaludek a spiny.Samochuvstvie bylo strašné. Nejenže jsem nemohl dostat sám z postele, jsem neměl ani sílu, aby otevřel oči. Když odmítla jít opět do expozice, nutí mě z postele a odnesl ho, jak jeho nohy nebyly již vlastníte. Mysl a srdce, věděl jsem, že vše záleží na mě, ale ne překonat sám mi mogla.Zaveli do cely, byl kladen na stůl, vázané, jako vždy, ruce a nohy popruhy součástí stroje, zavřel dveře a dívat se na monitor. Tady ležím a přemýšlet: „Jak je možné, že jsem muž,“ žere „je rakovina? Na koho bude moje dcera, jestli zemřu? „A rozhodl jsem se dát více než nemoc! Je-li expozice skončila relaci, rozpoutané I a chcete odstranit z tabulky, ale já jsem odmítl pomoc Vstala a šla do postele. Bylo to velmi těžké, ale jsem našel sílu. Pak nejen pohyb, ale také nucen přesunout všechny pokoje (měli jsme 7 osob). Jsme potom postupně na podlahu a postel byla vyložena s bílými listy (příbuzní přinesli z domova), je stále v domě byly čerstvé květiny a ventilátory jsou vždy otkryta.Lechilas I 2 měsíce, následuje měsíc odpočíval na předměstí, a pak se vrátil ke své práci. Bylo to velmi těžké. Téměř rok jsem nic neudělal, ale pak začal zapojit do domácích prací: vaření, praní, starat se o zeleninové zahrady. Neustále ujistil sám sebe: „Uklidněte se, pracovat, nikdo vám pomůže.“ Představte si, že pomáhá! Spring byla velmi špatná. Stěží vstát z postele. Určeno lékařem. Psal mi injekcemi B1, B6, B12. Byl jsem propíchnout, a pak se vrátil k recepci. Sestra přidal k těmto injekce glyukozu.Kogda začaly nést ovoce keře v zemi - černý a červený rybíz, maliny, jahody - „vitamínové“ záběry samy zmizely samy od sebe. Jsem lékař už šel. Zdravotní stav? Ano, velmi odlišné. Stále těžké, když déšť se blíží, ale když jeho přihrávka - další život! Dospělý dcera a dva vnukov.Vot jako jeho konečnosti jsem zabil rakovinné buňky.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru