che.ungurury.ru

SALT AFRAID myomy bude stát ještě předtím adenom

Dobrý den, „Babičko!“

Na léčivé vlastnosti soli řekli. Chci potvrdit, že tento produkt je skutečně léčí.




Jednou jsem zavolal kamarádovi a řekl mu, že ona byla diagnostikována děložní myomy, 2 nádor v levém prsu, a to po 2 týdnech bude mít operaci odstranit tyto formace. Samozřejmě, že má strach z chirurgie, ale nemá kam jít, protože z jejích myomy i chůzi obtížné, a to i nádorové tlačí na cévy. Uklidnil jsem přítelkyni a doporučuje, aby se pokusili léčit se solnými destičkami. Ona už dlouho nesouhlasil, protože nevěří, že taková jednoduchá léčba může být vyléčen, ale já jsem stále přesvědčen, ji strávit minimálně 10 procedur, zejména proto, že hodně peněz, které nevyžadují. Po ošetření šla zkontrolovat. Kontrola ukázala, že fibroidní nádory prsu a snížil, přičemž operace odložena. Potěšeni přítelkyně nadále léčeni soli polštářky. Vzala za rok zbavit myomů a nádorů. Sůl a pomohl můj bratranec, který byl trpí BPH. Po 4 měsících léčby s přezkoumáním soli ukázala, že má všechno v pořádku. Lékaři byli ohromeni.

Tak, pro přípravu léčivého roztoku, je třeba ve 300 ml vody zahřáté na 60-700S, zředěným 1 lžička soli s horní (pro léčbu dětí 1 lžička soli se rozpustí ve 250 ml vody). Při přípravě terapeutické činidlo, je navlhčen skládaný ve 4 vrstvách tenká a myomy, polypy a dělohy cysty soli překrytí překrývá 10-15 hodin v podbřišku (prostaty adenom - nosí na rozkroku a hustou tavicí desky k tělu uživatele přivrácenou) a podání do pochvy tamponu impregnovaného roztokem chloridu sodného. Celofán nebo polyethylen obložení nepokrývá a jednoduše opravit bavlněné tkaniny, gázy nebo nosit těsné plavky. V případě, že sůl bude dráždit namazat tělo dětský krém a pokračovat v léčbě. Bavlněné tkaniny a gázu v žádném případě nenahrazuje bavlny. Tyto postupy mohou být prováděny kdykoliv během dne, když se cítíte pohodlně.

Pokaždé, když po nanesení, latě omyjte mýdlem umýt tělo s teplou vodou s použitím stejného mýdla. Komprimuje se solnými polštářky jsou také používány k eliminaci bolesti zad, zánět jater a ledviny (během léčby dietu s vyloučením praženou a tuku) o jejich použití na bolestivé místo nebo místo pacienty orgánů.

Nechť ti Bůh dá všem hodně zdraví, víru a trpělivost. Žít v míru spolu navzájem, pomáhat slabým, buďte trpěliví ve všech věcech.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru