che.ungurury.ru

Hlavní věc - dodržovat proporce a všechno, jak je psáno, postupujte




Dobrý den, „Babičko!“ A já jsem se rozhodl, aby se částice v pokladnice lidových mudrosti.Mne 48 let, ale já jsem utrpěl velmi těžké 4 operací v ženské způsobem. Díky bohu, že jsem potkal ženu, která sdílené se mnou léčba předpis. Díky němu již několik let mám všechno v pořádku. Způsob léčby je velmi efektivní. Ten pomáhá s zánětem přívěsky, myomy, myomy, děložní myomy, a dokonce i rakovinu. Já sám uzdravil, pak poradil jeho kolega-vesničana, a všechno, co má dělat. Takto ošetřené, krásné ženy, neváhejte. Pouze pomocí recept, buďte velmi opatrní. Dělat všechno přesně tak, jak je popsáno pro přesné dávkování. Vážila jsem všechny komponenty apteke.Itak, zalijeme večer ve smaltované hrnce 3 litry vody, dát na oheň, a jakmile se voda vaří, pokles v jejím 120 g chloru zakoupeného v lékárně. Nechť ten okamžik, nic víc Prokip. Mírným pohybem pánve a hodit to trochu 84 g jedlé sody. Opět vše vařit po dobu jedné minuty, pak odstraňte pánev z ohně a necháme trochu vývaru. Při mírně ochladit, hodit v 30 g kyseliny borité a směs se dobře promíchá. Otočit růžové kapaliny. Nalije do skleněné lahve o objemu tří litrů a nechá se stát přes noc. Ráno se sraženina usadí a láhev bude jasné, růžová vodichka.Razvodite se ve 100 ml 2 litrů vlažné vody a tento roztok sprcha. První týden je postup v dopoledních hodinách na lačno v jeden den, druhý - po 2 dnech, třetí - 2 krát týdně, a čtvrtý - jednou za 7 dní. Pokud je to nutné, po přestávce měsíc, ošetření opakovat. A tak se vyzdorovleniya.Ochen dobrý nástroj. Věřit v to. Domnívám se, že toto řešení by měly být v koupelně každá žena nepřetržitě a že jsou ve vnější části žádné problémy, je třeba umýt každý den (1 lžíce vývar 1 litr vody) .Esche s fibroidní a jiných nádorů lze překonat, pokud každý den po dobu 30 minut před jídlem, aby se 1 polévková lžíce 2% oxidu hořečnatého, a po jídle, aby pod jazykem 2 tablety „Metiltesterona“. „Metiltesteron“ vzít prvních 2 týdnů, a medicína pít, dokud nezmizí opuholi.Zhenschiny vždy být milován, a co je nejdůležitější - zdravě!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru