che.ungurury.ru

Sklizeno vždy zachovat nástroj zázrak: hroznová šťáva

Dobrý den, „babička!“ Recepty, které chci sdílet, aby pomohla vyrovnat se s bolestí v srdci, zhubnout a očistit organizm.Odnoy důvod trápení může být nedostatek draslíku v těle. Je přirozeným zdrojem hroznů. Když jsem se cítil bolest v srdci, okamžitě viděl malé porce hroznová šťáva vlastní vaření. Bolest zmizí. Šťáva se sklízí pro budoucí použití. Aby byla připravena, máte dobře vyprané zralý kvalitu rozdrtit bobule, dát je do čisté smaltované hrnce nebo sklenice a necháme kvasit při teplotě 20-25 ° C po dobu 3-5 dnů. Po tom, plné I vrchní vrstva z bobulí odstraní a odloží a potom se přefiltruje přes síto. Napjatý džus okamžitě vaří 15 minut, pak vroucí plní do sterilních čistých sklenic a srolovat rychle ego.Dostatochno vypít 0,5 litru této šťávy denně zapomenout na trápení. Pokud ji stále nepodaří, Obracím se na dietu. Míchám 1 litr hroznové šťávy, 150 g rozinek, 3 polévkové lžíce hustý med a pít jen dva dny této směsi. Okamžitě jsem se zapomenout na problémy se srdcem, moje nálada zvedla, a mám pocit, lehkost po celém těle. Takže doporučuji všem jádrem takový půst dny provést alespoň jednou za měsíc.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru