che.ungurury.ru

Řekni mi, že kluci, jak se léčbě křečí

Dobrý den, „Babičko!“ Mnoho let trápily mě křeče, a to zejména v noci. Opakovaně zkoumal v nemocnici, ale lékaři nemůže určit příčinu záchvatů a nabídnout nic v jejich léčbě. Jsem nenašel recept odděleně od této metly a v lékařské literatuře, která četl. A pak jsem se začala experimentální způsob, jak hledat lék. Na tomto a chtějí být léčeni rasskazat.Nachal v prosinci loňského roku. Před spaním, nohy sloužil několik jednoduchých fyzických cvičení a pak s dřevěným válečkem, roll několik minut masírovat stupni.Potom ležel v posteli na zádech, natáhl nohy, nohy a odtáhl, což výrazně napínání lýtkové svaly najednou. Zároveň mačkání v pěst prsty. Považováno za 20, pak nohy uvolní a dekomprimuje pěst. Po přestávce 1-2 minut a opakujte cvičení. A tak až 120 krát. Jako výsledek, křeče celou noc jsem se nebojím. Pokud budeme dělat menší množství cvičení, které se projevily do rána. To samozřejmě nevyléčí křeče, ale nedává jim tak nemilosrdně muchit.Itogom tato jednoduchá léčba byla, že jsem přestal brát léky a léky proti bolesti. Takže, milí přátelé, s experimentem, hledáte cenově dostupné metody pro boj proti nemoci a přidávají roky života.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru